Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bouličky na rtu po vyplní kys.hyaluronovou

Anonymní
Lucije
Plzeň · Vytvořeno: 15. 3. 2017 · Poslední odpověď 4. 10. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je normální, ze se mi kys. hyaluronová "shlukla" do boulicek? Před pěti dny jsem byla na vyplni(poprvé) a jakmile ustoupil otok, tak jiz bylo patrné, ze vypl neni jednolita, ale jsou z ni spis jednotlivé puchyrky? Je možnost, ze se kys. jeste "sjile"? Je mi to dost nepříjemné, protože mezi jednotlivými boulickami jsou prázdná místa a na omak je to podstatně více znatelné než na pohled. Příkladem foto a děkuji za reakce.

16 komentářů

Reklama
  • IP Beauty

    · 4. 10. 2018

    omlouvám se, že jsme již nereagoval :-( Doufám, že to dobře dopadlo, bylo nutné tu výplň rozpustit

  • Anonymní
    Dolores434720
    2. 10. 2017

    Tak to me mrzi :( rozpousteli mi to injekcne nejakou hyalazou nebo nejak tak se to jmenovalo.. at se vam to brzy spravi ?

  • Anonymní
    MADLENKA582917
    1. 10. 2017

    Dobrý den Dolores, jakým způsobem Vám ty boulicky rozpoustela? Mně to bohužel taky zpackali...

  • Anonymní
    MADLENKA582917
    1. 10. 2017

    Dobrý den Luci, jak jste to nakonec vyřešila?
    Mně se to bohužel stalo také ?

  • Anonymní
    Dolores434720
    20. 3. 2017

    Je to uz zpatky cca 4 roky, tak se mozna cena zmenila..

  • Anonymní
    Dolores434720
    20. 3. 2017

    No celkove asi 20.000 Kc, takze se to oravdu ,,vyplatilo,,. Od te doby si za aplikaci KH radsi priplatim a vim, ze to bude super prace a uz bych nikdy nechtela zazit to, co prvne s tema boulickama. Drzim Vam palce!!

  • Anonymní
    Lucije
    20. 3. 2017

    Dolores,
    moc děkuji za reakci.Jaké byly náklady na zmiňována 3 sezení, při kterých Vám KH rouzpusteli?
    Moc děkuji za info.
    Lucie

  • Anonymní
    Dolores434720
    20. 3. 2017

    Zdravím Vás, měla jsem stejný problém jako Vy. Stalo se mi to po první aplikaci, kdy evidentně pan doktor neměl tolik zkušeností a napíchal mi KH špatně. Bouličky nemizely, dostala jsem na ně Contratubex, což bylo spíš k smíchu. Po cca měsíci mě už začaly bouličky i bolet. Masírování nepomáhalo. K doktorovi, který mi KH aplikoval jsem již nešla, protože jsem ztratila důvěru. Nakonec jsem si nechala u Mudr.Urbánkové kyselinu úplně rozpustit (asi na 3x) a po té až mi aplikovala nové výplně. To už se na štěstí povedlo! Nedoporučuji aplikovat další KH, budete mít boule ještě větší! Určitě radím rozpustit. Držím Vám palce ať máte pak rty jaké jste chtěla!

  • MUDr. Jaroslava Kačírková

    MUDr. Jaroslava Kačírková

    · 20. 3. 2017
    Nejlepší komentář

    Já bych rozhodně další KH nedávala ,bylo by vhodné zkusit rozpustit a domluvit se na vrácení peněz.Reálné to jistě je ,já bych se tak zachovala, pokud bych měla takovýto výsledek.
    MUDr.J.Kačírková

  • Anonymní
    Lucije
    20. 3. 2017

    Dobrý den pane doktore,
    děkuji Vám za reakci.
    Rada bych se s Vami poradila, jak vzniklou situaci řešit?
    Respektive o co bych měla svou pani doktorku požádat a jak by se ona jako profesionál k vzniklému stavu měla postavit?
    Jeste mi zbývá 0,3jednotky KH a obavám se, ze navrh bude dopichnout toto množství s tim, ze se to tim "doupravi". Lze vůbec tento vysledek očekávat?
    Co byste navrhnul Vy?
    Děkuji moc
    Lucie

  • Anonymní
    Lucije
    20. 3. 2017

    Dobrý den pani doktorko,
    děkuji za odpověď. Jaký by byl podle Vas seriózní přístup lékaře k takto odvedené praci?
    U pani doktorky, která mi výplň prováděla, mam jeste cca 0,3 jednotky KH. Pokud bude navrh lékařky dopíchnout zbytek výplně s tim, ze by to mělo stávající problém "opravit", je to podle vas reálné ? Z důvodu ztráty důvěry bych nejvíce uvítala rozpuštění KH, tak aby se rty vrátily do původního stavu a vracení peněz, nevím ovšem, zda to neni naivní? Jak přístup byste zaujala Vy?
    Moc děkuji
    Lucie

  • IP Beauty

    · 17. 3. 2017

    jedna se o moc povrchovou aplikaci. urcite navstivte lekare ktery vam aplikoval, bude potreba to vyresit, tohle by se nemelo nechat tak je to je.

  • MUDr. Jaroslava Kačírková

    MUDr. Jaroslava Kačírková

    · 17. 3. 2017

    Dobrý den, vypadá to jako by byla kyselina aplikována příliš povrchově a vytvořily se vzduchové bubliny. Doporučuji reklamovat u aplikujícího lékaře.
    MUDr.J.Kačírková

  • Anonymní

    wild6148000

    16. 3. 2017

    Já ještě ne, hodně se tu obecně radí masírovat, ale těžko říct. A ptala jste se lékaře, který Vám výplň aplikoval? Asi bych šla v první řadě za ním...

  • Anonymní
    Lucije
    16. 3. 2017

    Ty boulicky jsou vidět hlavně kdyz se smeju. Nejvíc mi ale vadí, pocit "něčeho cizího". Kdyz si přejedu jazykem přes horní ret, tak je to velmi cítit.
    Uz jste se s tim setkala?
    Dá se s tim něco delat?

  • Anonymní

    wild6148000

    15. 3. 2017

    Luci, pošleš ještě fotku když necháš pusu normálně? Jsou ty bouličky vidět i tak?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.