Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Profhilo bez efektu?

Anonymní
tynka796334
Praha · Vytvořeno: 16. 11. 2021 · Poslední odpověď 22. 4. 2022

Dobry den vcera jsem podstoupila Profhilo,vsude na internetu ctu, ze efekt je videt temer hned ja nedivim na svym obliceji jedinej rozdil. Sem zklamana a nevim jestli mam vubec chodit na druhou aplikaci nebo je jeste brzy? Na jednom diskuznim foru ctu jak zensky videly efekt okamzite ja u sebe mam efekt nulovej dekuji za odpoved

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    avolencova_seznam_cz
    22. 4. 2022

    Také jsem neviděla žádný účinek... dělala jsem obličej, krk, dekolt a ruce. Ruce byly druhý den oteklé, takže to vypadalo, že vrásky jsou pryč, ale za týden byli stejné jako před procedurou..vyhozených 20 tisic.

  • Anonymní
    tynka796334
    30. 1. 2022

    Dobry den tak posilam zpetnou vazbu. Podstoupila jsem druhou davku a jiz jsem pres mesic po druhe davce a efekt? Uplne minimalni. Jako za 11 tisic jsem mohla jit na klasickou mezoterapiu za 2 litry ani ne a vysledek by byl stejnej. Uz na prophilo nikdy nepujdu naprosto vyhozene penize sem mohla vzit 11tisic a vyhodit je z okna. Takze tak… preji hezky Vecer

  • Anonymní
    ProduceFruit
    30. 1. 2022

    Dříve než za 3 měsíce a neměl jsem výsledek, plus jsem také pil kolagen

  • Anonymní
    Boubelka86
    Doporučený člen
    23. 11. 2021
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, nebojte, výsledek se určitě dostaví. Četla, že optimální výsledky jsou dosaženy pouze po 2 ošetřeních v intervalu 1 měsíce. Pro podpoření aktivace buněk produkující kolagen a elastin, tzv. bioregenerační efekt je potřeba dávku po měsíci zopakovat.
    Zeptala bych se Snaj https://www.estheticon.cz/pacienti/899586/zachrana-ztracene-pevnosti-kuze-i231190 za jak dlouho se u ní dostavil 100 pro výsledek.
    Dejte vědět jestli jste se rozhodla podstoupit i druhou aplikaci.
    Držím palce

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.