Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hrudky po zvětšení rtu kyselinou hyaluronovou

Anonymní
Elisa11
Opava · Vytvořeno: 21. 10. 2019 · Poslední odpověď 30. 1. 2022

Dobrý den,

Před 10dny jsem podstoupila zvětšení horního rtu kyselinou hyaluronovou a s výsledkem nejsem spokojená. Výplň princess. Levá část je plná hrudek a viditelně spadlá. Bude lepší nechat výplň rozpustit nebo udělat korekci doplněním? Bojím se aby mi enzym nerozpustil i vlastní tkáň

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    ProduceFruit
    30. 1. 2022

    @Veroniccaa Podařilo se vám odstranit hrudky? Jen stále přemýšlím nad nárůstem a podle recenzí se obávám, že ne všechny běží hladce

  • Anonymní
    Veroniccaa
    13. 4. 2021
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, stalo se mi úplně to stejné, už půjdu potřetí na rozpuštění, hrudka nebo kulička stále zůstává a mě přijde, že se rozpouští spíš okolí než hrudka. Jsem z toho nesvá, ale paní doktorka se s tím snaží něco udělat...doufám, že to půjde 😩

  • Anonymní
    Elisa11
    7. 3. 2020

    Jen do horního, ve spodním jsem výplň neměla :)

  • Anonymní
    Elisa11
    7. 3. 2020

    Děkuji :))
    No to znamená, že Ti při aplikaci byla zřejmě napíchnuta cévka... v tomto případě bych fakt nečekala a šla na konzultaci ohledně hyaluronidázy....u mě byla boulička způsobena tím, že se kyselina “shlukla”.. to se občas stává pokud je výplň špatně aplikována nebo bylo aplikováno příliš velké množství kyseliny. Každopádně ani jedno není dobře :/ ... mě doktorka která mi prováděla výplň nechala čekat měsíc a pokud by se to nezlepšilo, vyplnila by nedostatky další výplní..a ještě mi tvrdila, jak je ve v pořádku....proto jsem si našla jinou paní doktorku a hned jsem jela :)) Fakt se ničeho neboj, 2měsíce ještě nejsou taková hrůza, ale zbytečně s tím nečekej :))

  • Anonymní
    Elisa11
    7. 3. 2020

    Rty mám úplně stejné, jako před aplikací :))

  • Anonymní
    Elisa11
    7. 3. 2020

    Ahoj,
    Hualuronidazu jsem podstoupila u paní doktorky Běrské v Opavě a jsem naprosto spokojená :) Výsledek jsem viděla téměř okamžitě a celý zákrok byl naprosto bezbolestný. Pokud nejsi spokojená, tak neváhej a jdi na rozpuštění. Vlastní tkáň Ti to nenaruší...ale pokud máš špatně aplikovanou Kyselinu H. tak tam Ti hrozí Ti komplikace s vlastní tkání... mě např. ret už fialověl. Pošlu Ti fotku po odstranění výplně :)

  • Anonymní
    Elisa11
    24. 10. 2019

    Dobrý den,
    Děkuji za zprávu. Již jsem podstoupila hyaluronidazu.

    Přeji hezký zbytek dne

  • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

    Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

    · 23. 10. 2019

    Ahoj Eliso  Na fotografiích vidím, že použitý produkt ani technika aplikace nebyla ta správná. Použití hyalurudinázy nepoškodí ani nenaruší vaši přirozenou tkáň. Provádím velmi často nápravné zákroky a výsledky jsou velmi dobré, když rty vyplníme vhodným produktem dobrou technikou. **************************
    Pracuji v Altos Klinika na Karlově náměstí. Pokud máte zájem o konzultaci, můžete mi zavolat nebo napsat na ************* nebo na ************ Dík!
    Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
    *************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.