Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

VY posun rtu - ukotvení spodního rtu při operaci?

Anonymní
nanuk
Karlovy Vary · Vytvořeno: 3. 4. 2017 · Poslední odpověď 16. 4. 2017

Zdravím všechny..mám takový technický dotaz ohledně V posunu rozšíření červeně u DOLNÍHO rtu ....Jakým způsobem si operující chirurg přidržuje onen spodní ret při operaci vyklopený ?..na některých videích jsem viděla ,že má pacient usta vyplněná tamponky ...děkuji

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    kristyna485274
    16. 4. 2017

    Vypadá to dobře, přeji hodně štěstí a už se těším na foto ?

  • Anonymní
    nanuk
    10. 4. 2017
    Nejlepší komentář

    foto pak přidat můžu... trvalý efekt má akorát ten V posun a vyříznutí kůže nad hranicí červeně(gullwing lift )...obojí metoda je za cenu jizev,u první metody je jizva akorát z vnitřní strany sliznice....... ale ani u druhé metody nemusí být moc vidět...posílám fotky co jsem našla na webu.,podle mě velice povedené a hlavně trvalé zvětšení nebo změna tvaru..........jinak chystám se k mudr.kempnému...

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

    · 5. 4. 2017

    Dobrý den, já raději preferuji zvětšení rtů výplní či vlastním tukem. I když je to časem potřeba zopakovat, dá se to celkem "přifukovat a modelovat" jak si to přejete. Event. chirurgická korekce zpět je již vždy obtížná vzhledem k možnému jizvení po operaci.
    S pozdravem Dr. Horyna Pavel

  • Anonymní
    kristyna485274
    4. 4. 2017

    Ano, pesně tal jsem to četla. Jů tak to je super, to moc děkuji ?. Mohla by jste pak dát foto prosím? Já už jsem tedy zavrhla permalip, netušíte zda je ještě něco trvalého kromě posunu červeně a permalipu? A můžu se zeptat ke komu se chystáte?

  • Anonymní
    nanuk
    4. 4. 2017

    aha už vím co myslíte..někdy se prý při této metodě u horního rtu vytvoří efekt "prázdného rtu" a při mluvení se pak ten prázdný ret asi ohrnuje a vytvoří se vodorovná vráska ...na rozhraní plnějšího rtu a toho prázdného...aspon tak já to chápu...mám ten samý problém jako vy...chci jen změnit tvar rtů..aby nějaký tvar vůbec měly))..čeká mě operac,e tak vám pak dám vědět..dohodli jsme se u horního na vyříznutí proužku kůže nad hranicí rtu( což by pan doktor byl asi proti ,ale jelikož už jsem tento zákrok kdysi podstoupila a jizva už tam dávno je...tak slíbil, že mi tvar ještě poopraví touto metodou......no a na dolním mi doporučil zatím ten V posun a uvidíme....klidně se ptejte pokud vás něco zajímá

  • Anonymní
    kristyna485274
    4. 4. 2017

    Špatně jsem se vyjádřila, myslela jsem vrásku nebo jakousi rýhu. Já právě nevím no, nechala jsem si zvětšit rty KH, ale spíše bych asi chtěla celkové změnit tvar než jen zvětšit rty do objemu, když jsem byla na konzultaci u jednoho pana doktora, tak mi řekl, že už tento zákrok takřka neprovádí a docela mne od toho odrazoval, tak jsem chtěla vědět proč.

  • Anonymní
    nanuk
    4. 4. 2017

    ahoj Kristý....pokud můžu taky reagovat,tak jizvy u této metody jsou na vnitřní sliznici... ta se nařízne do tvaru "V" a sešije do tvaru "Y"...ještě se také provádí do tvaru "W"...čímž se mírně zvětší plocha červeně... prý o cca 20-30%.... o výplních se o této metodě už nějaký pan doktor zminoval,že nedoporučuje ,protože pak pry ret(díky jizvám na sliznici) může udělat dojem "prošívané deky"...

  • Anonymní
    kristyna485274
    4. 4. 2017

    Dobrý den pane doktore, doporučujete tento postup? Je pravda, že někdy vzniká jizva uprostřed rtu a že se doporučuje to kombinovat společně s nějakými výplněmi? Děkuji moc za odpověď.

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

    · 4. 4. 2017

    Dobrý den, většinou má k ruce asistenta nebo šikovnou sestřičku.
    S pozdravem Dr.Horyna pavel

  • Anonymní
    nanuk
    3. 4. 2017

    není tu nikdo kdo podobné podstoupil? ? budu ráda za každou zkušenost

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.