Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jsou 3D nítě vhodné pro starší pleť?

Anonymní
Kazi
Hradec Králové · Vytvořeno: 12. 12. 2016 · Poslední odpověď 29. 12. 2016

Mám zájem. Ovšem nevím zda pomůže i starší pleti vypadat lépe

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    oskarka
    29. 12. 2016

    Určitě ne, pouze facelift. Vše ostatní je pouze tahání peněz.:-(

  • Anonymní
    Hana238583
    27. 12. 2016

    S nitěmi žádné zkušenosti nemám.....jen teoreticky nastudované......Bylo mi řečeno lékařem, že to sice zkusit mohu, ale za efekt neručí.....je to ale takto popisováno i klientkami, co to už mají za sebou.....našetřete, a běžte do něčeho radikálnějšího. Mám to za sebou a mohu jen doporučit. Určitě je to dražší, bolestivější....delší rehabilitace, ale efekt stojí za to.

  • Anonymní
    Kazi
    26. 12. 2016

    Máte zkušenost?Názory se velmi lliší

  • Anonymní
    anonymous99246
    26. 12. 2016

    Určite...

  • Anonymní
    mary
    26. 12. 2016


    Přesně tak,,,

  • Laserová dermatologická klinika ALTOS

    · 19. 12. 2016

    Dobrý den, vždy je potřeba nejdříve konzultace. Ale skvělé jsou Silhouette Soft liftingové nitě. Jsou vstřebatelné, takže účinek není trvalý, ale výsledky jsou opravdu viditelné. Mají dvojí efekt - lifting a regenerace. Rozhodně je vždy lepší nejdříve vyzkoušet méně zatěžující zákroky, než se rovnou uchýlit k plastice. Efekt přetrvává až 2 roky, v závislosti na každém individuálně. Kdybyste měla cestu do Prahy, objednejte se na konzultaci.
    S přáním pěkných Vánoc
    Klinika Altos, Praha

  • Anonymní
    irca255438
    Doporučený člen
    13. 12. 2016

    Plasma taky ne, vím to od dermatologa, spíše nějaké výplně,jinak-samozřejmě je nejlepší facelift.

  • Anonymní
    Kazi
    13. 12. 2016

    Pardubice

  • Anonymní
    Kazi
    13. 12. 2016

    Tak to jsem v úžasu,myslela jsem,že do toho půjdu.Je tedy podle vás kromě klasického říznutí něco lepšího? Třeba vlastní plasma?
    Dík

  • Anonymní
    irca255438
    Doporučený člen
    13. 12. 2016
    Nejlepší komentář

    Pomůže, ale jen na velmi krátkou dobu,mám osob.zkušenost.Nedoporučuji.Příliš drahá záležitost a za mizerný efekt.

  • Anonymní
    anonymous99246
    13. 12. 2016

    Nite veľmi pomáhajú ,ale nie klientovi .
    Možno tak účtu na ,ktorý tú sumu pripíšete.

  • Anonymní
    Maruska
    12. 12. 2016

    A tušíte kam půjdete?

  • Anonymní
    Kazi
    12. 12. 2016

    Děkuji asi bude nejlepší ta konzultace tam se dozvím najisto na čem jsem

  • Anonymní
    Maruska
    12. 12. 2016

    Kazi, já jsem četla, že nítě jsou spíš pro mladší ročníky respektive né pro úplně povolenou pleť, možná zkus vložit fotku? Třeba tak, aby Tě nikdo nepoznal? Jsem moc zvědavá co zjistíš. Nejlepší je možná zajít na konzultaci a třeba bude lepší jiný zákrok...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama