Vytvořit téma

Téma: Omlazující zákroky

Roky ubíhají, ale Vaše pleť to nemusí prozradit. Na fóru najdete ty nejlepší tipy na omlazující zákroky.

Neinvazivní lifting obličeje neboli facelift bez skalpelu

Boubelka86
Doporučený člen
Plzeň · Vytvořeno: 15. 7. 2021 · Aktualizováno: 27. 7. 2021

Zdravím vás všechny,

ráda bych se s vámi poradila ohledně některých omlazujících zákroků. Jsem si jistá, že se zde najdou ženy (možná i muži) kteří stejně jako já mají hrůzu z injekcí, skalpelu a anestezie, ale již by jim nějaký menší zákrok přišel vhod. Je mi 35 let, myslím si, že moje pokožka vypadá dobře, ale již pociťuji malé známky stárnutí, jemné vrásky okolo očí a na krku a celkově zmiňované oči již nemají takový pohled jako před pár lety. Dočetla jsem se, že neinvazivní lifting je určený právě pro moji věkovou hranici. Mám tu nějaké vrstevnice/vrstevníky (nebo kohokoli), kteří mají s faceliftem zkušenost? Budu ráda pokud napíšete a společně si pomůžeme. Krásné léto všem ☀️

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

3 komentáře

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Boubelka86
  Doporučený člen
  27. 7. 2021

  Dobrý den mize, moc díky za tip. Na kolik prosím těch 5 sezení vyjde? Bude lepší je podstoupit až na podzim, že?

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • mize6189762
  27. 7. 2021
  Nejlepší komentář

  Dobrý den, mám dobře zkušenosti s radiofrekvencí- protégé elite. Již po prvním sezení je pleť svěžejší..po dalších pravidelných již vypnutější, méně vrásek. Doporučuje se 4 sezení, 5- té po měsíci, protože ještě měsíc po posledním -4tém sezení pleť " pracuje", Tvoří se kolagen. A navíc procedura je příjemná, takže klientky chodí rády opakovaně :-)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Martinaa6
  Doporučený člen
  22. 7. 2021

  Ahoj, taky mám o něco podobného zájem. O pleť se dost starám takže tam si myslím by mi stačil vitamínový koktejl nebo něco podobného, ale na krku už mám vrásky.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!