Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výpln nosoretek - výplň zmizela do druhého dne?

Anonymní
Janik887610
Písek · Vytvořeno: 3. 3. 2020 · Poslední odpověď 16. 12. 2020

Dobry den, pred tydnem jsem byla na aplikaci kyseliny hyaluronove v oblasti nosoretnich ryh a horniho rtu. Hned po zakroku vse vypadalo dobre, ale uz druhý den zacaly nosoretky zase vykukovat a ted mam pocit, ze jsou vyraznejsi snad jeste vic nez predtim. V mistech vubec necitim zadne bulky nebo valecky jak je vzdy popisovano. Vubec tomu nerozumim. ? Prikladam foto z vecera po zakroku a 4. den po zakroku.

18 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    JohyK
    16. 12. 2020

    To druhé foto je ok..

  • Anonymní
    KlaraF
    30. 11. 2020

    Už čtu.. fota obráceně..

  • Anonymní
    KlaraF
    30. 11. 2020

    Nevím...já tam tedy nic takového nevidím.. 😱

  • Asklepion

    · 12. 3. 2020

    Dobrý den,
    doporučujeme se obrátit na pracoviště, kde vám výkon provedli a zkonzultovat Váš problém.

    MUDr. Hana Smutková
    primářka dermatologie

  • Dobrý den,
    doporučuji se též obrátit na Vašeho lékaře a probrat s ním tuto situaci.

    S pozdravem
    MUDr. Tereza Gabryšová
    ************

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Dobry den pani doktorko, dekuji Vam za odpoved. Pristi tyden jdu na konzultaci, ale prave az pristi tyden a to cekani je nekonecne. Hezky den!

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Jj...presne...prvni vecer pri otoku super a uz druhy den se to tam zacalo rysovat a vrasky byly zase zpet. Na nitky jsem koukala, ale na ty zatim nemam odvahu.?

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Dobry den, dekuji za odpoved. Mam domluvenou konzultaci, ale az na pristi tyden a je to nekonecne, kdyz clovek nevi, co se stalo, jestli to tak ma byt mebo ne. Jsem z toho celkem nervozni, ptz to prece jen stoji nejake penize a z vysledku radost nemam, tak jsem chtela znat i jine nazory, jestli je to takto normalni nebo ne.

  • MUDr. Jaroslava Kačírková

    MUDr. Jaroslava Kačírková

    · 4. 3. 2020

    Dobrý den, záleží na tom jaký byl použit materiál, ale navštívila bych aplikujícího lékaře.
    MUDr.J.Kačírková

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 4. 3. 2020

    Dobrý den, kontaktujte prosím Vašeho lékaře, který zákrok prováděl.
    Zdraví Dr. Vraspírová

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    4. 3. 2020
    Nejlepší komentář

    no presne tak jsem to mela ja,vrásky tam nebyly videt dokad tam byl par dni otok a pak uz to bylo zase stejne jak před zákrokem,myslim ze tento zákrok je o ničem,spis by bylo vhodné řešit problem odkad se ty vrásky berou,tudiz poklesem tváří by na to mohl spis pomoci nitový lifting aby povolenou tvar vytáhl zpět nahoru a tim se vyhladí i ty nosoretky

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Druha foto je vecer po zakroku...prvni foto je 4 dny po zakroku.

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Pro upresneni...fotky se mi vlozily obracene...druhe foto je z vecera po zakroku...tak by se mi to libilo. Prvni foto je vysledny efekt po 4 dnech. S tim spokojena nejsem.

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Druha fotka je po zakroku...tak by se mi to libilo. Ale uz 4. den to vypadalo viz. prvni foto. To mi neprijde uplne v poradku.

  • Anonymní
    Janik887610
    4. 3. 2020

    Dobry den, ta druha fotka je hned po zakroku...tak by to bylo fajn. Ta prvni fotka je, jak to vypadalo 4. den po zakroku...vypln nikde.

  • Anonymní
    Radmila
    4. 3. 2020

    Myslím, že bych to nevzdávala. Jsou i jiné výplně, nebo způsoby. Když chodíte pravidelně na výplně, tvoří se vám ve vráskách v místech, které ošetřujete něco jako sendvič. Tedy ta výplň jaksi vždy trošku zůstane. Při dalším doplnění se stav vrásky zase vypne. A tak dokola...Ale je to vše o penězích.

  • Anonymní
    Radmila
    4. 3. 2020

    Nevím co se vám nezdá. Vrásky tam jistě nejsou a ty bulky, zatvrdlinky mohou být a nemusí. Zřejmě se vám dobře rozložily a kyselina je tam kde má a měla být. Myslím že splnila vše co jste od ní čekala a lékařka, to udělala dobře. Kyselina se vám do půl roku vstřebá určitě a pak teprve zjistíte, jak jste se zmýlila. :)))))

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    4. 3. 2020

    dyt to mate dobre,na te druhé fotce nosoretky vubec videt nemáte...jinak tento zakrok je jen vyhazování penez,chodila sem na to dva roky a stale tam vrásky byly a jsou,nebyla sem vubec spokojena a doktorka mi nakonec rekla jak tam ta vráska proste uz jednou je,nepujde ji odstranit uz nicim tak uz sem na to přestala chodit

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama