Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lícne silikonové implantáty

Anonymní
Milus
Bratislava · Vytvořeno: 7. 12. 2016 · Poslední odpověď 29. 4. 2019

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či sa vkladajú aj lícne silikonové implantáty (lícne kosti už mám spravené), som s nimi veľmi spokojná, ale veľmi mi schudla tvár, mám vpadnuté líca nakoľko musím dodržiavať diéty kvôli potravinovým intoleranciám. Veľmi ma to trápi a znovu by som chcela nadobudnúť pekné plnšie líčka. Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní

    wild6148000

    29. 4. 2019

    Lussio, email jsem smazala z důvodů ochrany soukromí. Takto veřejně by mohl někdo zneužít. Napište případně uživatelce soukromou zprávu, ta je anonymní :-).

  • MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

    · 27. 4. 2019

    Zřejmě váš e-mail není správný. Asi by bylo lepší kontaktovat mě přímo z mých stránek ********, kde máte také veškeré informace o zákroku.
    S pozdravem
    MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
    Bioplastica s.r.o.
    1. klinika bioplastické chirurgie
    ********

  • Anonymní
    lussia_adel582736
    26. 4. 2019

    Ahoj,dala si si upravit tie lica?napis mi,mam aj ja zaujem

  • Anonymní
    lussia_adel582736
    26. 4. 2019

    D.den,co by to vyslo do lic?napiste mi na xxxxx,co.je to bioplastika?

  • Anonymní
    Milus
    15. 8. 2018

    Ahoj Dadulka, pisala som ti spravu. Milus

  • Anonymní

    wild6148000

    9. 8. 2018

    kliknete na jméno uživatele, kterému chcete napsat a na jeho profilu je ikonka - soukromé zprávy

  • Anonymní
    Milus
    8. 8. 2018

    Mozes mi napisat na moj e-mail - lXXXX email byl smazán z důvodů ochrany soukromí, napište si s uživatelkou soukromou zprávu

  • Anonymní
    Milus
    8. 8. 2018

    Ahoj Dagmar,
    rada sa s tebou stretnem, ja som z PK. Napis mi n

  • Anonymní
    Dadulka293819
    8. 8. 2018

    Aha...
    A kde je tu rubrika 'súkromné správy prosím? ?

  • Anonymní
    Dadulka293819
    8. 8. 2018

    Ahoj, ?

    nedozvedela som sa žiaľ zatiaľ nič nové od prispievateľky menom "Milus"....! Škoda! ?
    Ty si ma zaujala a potešila ale tiež...??
    (Neviem prečo, ale všetci ako keby boli spokojní s výzorom, a nemienia riešiť plastick. chirurgiu! ?
    A zrazu ty s týmto tvojim príspevkom!?
    Ani nevieš, ako si ma potešila! ???)
    Rozumiem teda dobre? Máš už TRVALÉ LÍCNE implantáty zavedené?!
    Kde si bola? Cena?
    Prosím ťa VEĽMI PEKNE -nemohli by sme sa spolu stretnúť?
    Rada by som niekoho takto 'okrásneného?videla naživo + poradiť si spolu navzájom: čo, ako, a kde, u koho...!!!!?✔?

    Napíš mi, či by si bola taká zlatá, a súhlasila sa stretnúť do mnou!
    Veľmi by si ma tým potešila! ?
    Chcela by som ti zanechať moje telefón. číslo, ale neviem ako....?
    Dúfam, že mi odpovieš.
    Ďakujem.??
    Dagmar

  • Anonymní
    Damouse8it
    12. 6. 2018

    Tomu tiez nerozumiem "line kosti mam uz spravene". Dozvedela si sa nieco nove? Ja mam implantaty, ale su prilis male. DAKUJEM ?

  • Anonymní
    sark6157457
    5. 2. 2018

    Ahoj Dagmar,
    vzhledem k tomu, že pro náš portál je důležité zachování anonymity jednotlivých uživatelů, smazala jsem vaše telefonní číslo. Pro sdílení osobních kontaktů prosím využijte soukromé zprávy. :-)
    Děkuji za pochopení.
    Hezký den,
    Šárka

  • Anonymní
    Dadulka
    3. 2. 2018

    Ahoj,?

    tiež si chcem dať urobiť lícne implantáty.
    Dám si ale urobiť vyslovene len TRVALÉ lícne implantáty!
    Mala som totiž už aj metacrill aj výplň vlastným tukom i kyselinou hyalurónovou....a výsledok vo všetkých prípadoch bol zakaždým - O NIČOM!!!!!!!!!!!!
    Zmena bola zakaždým úplne iba minimálna + trvácnosť ani nie pol roka!
    Zaujíma ma, čo myslíš pod tým, že ty máš lícne kosti už spravené? Ako a kde prosím ťa?

    Ak chceš, môžme sa stretnúť aj osobne a predebatovať to spolu pri kávičke a navzájom si poradiť! Som priamo z Trnavy.
    Budem veľmi rada!?
    Môj mobil: xxxxx
    Ahoj, a ozvi sa, prosím!
    Dagmar

  • Anonymní
    Raphael20
    22. 12. 2016
    Nejlepší komentář

    Ano bol a boli to vyhodene peniaze vysledok nieje dobry ... pre ludi co maju velmi tenku kozu teda malo tuku to nieje dobre riesenie. Najprv sa budes tesit z objemu ale neskor ked opuch ustupi co moze tevat aj rok a pol tak vsetko to co megacrill vyplnil vyzera ako kopka zmrzliny nalepenej na tvari ... nedava to priodzene kontury ako tuk alebo kyselina hyalunorova.

    Ja mam v kazdej lici vraj udajne 5.5 ml a ale vobec to tak nevyzera vlastne nevydim ziaden rozdiel .... vsetko je tak ako predtym ziadna zmena objemu ani tvaru.

    ale co je zvlastne je to ze si po zakroku vidim ako mi precnieva ta kost co je pod slznym kanalikom nikdy predtym som to nevedel nahmatat ale teraz normane citim prstami ze tam su licne kosti ... asito sposobila  kanila co do mna pichala doktorka asi tie pohyby kanily pod kozov mi zmenily tkanivo.

    A tiez mam hnisave vyrazky na glabele a tiez v nasobilnych vraskach kde mi dala metacrill ... vybral som antibiotika proti zapalu koze a kozna urobi dalsie testy. Ostavaju mi po metacrille tale cervene flaky na miestach kde je metacrill pichnuty.Dalej ta bolest co som prezil bola strasna ako v nejakom horore aj som chcem prestat ale uz som to mal v jednej lici tak som musel vydrzat.Doktorka ma podozrenie sa mi material vstrebal alebo migroval inde lebo niektore casti su upmne bez zmeny. Napriklad v pravej nasobiaonej vrasek je vidiet a mozne nahmatat take tuke cosi pod kozou ale na lavej nic  nieke a ani ziadne zlepsenie.
    Uz ked musis radsej hod na vypln tukom ved to je predsa co ti chyba a zoberu ho tolko kol bude treba a *Text byl smazán, protože porušoval Závazná pravidla diskuze *********************** ;Děkujeme za pochopení, estheticon community team*    vraj sa vyvinula metoda na lipografting a vedia to uz robit ale dolezite je si vybrat spravneho lekara poriadne ai ho prever nez sa nehcas operovat pytaj sa ho nakme na toco urobi ked sa veci nepodaria lekar chce peniaze a nahovorit vedia kade co ... ale ked nastanu problemy tak ta zablokuju a vysmeju a nechaju tak teda skus doktorku duskovu ona je kapacita urcite,ti aspon poradi co a ako ... ale na metacrill nechod. Si pozri fotky na stranke ktora je zelena a robi aj krcove zily tam som bol ja a si vsimni fotky kde ukazuje lica ..... su to fotky hned  po zakroku a je to len opuch pozri si ich pozorne.Drz sa

  • Anonymní
    Milus
    22. 12. 2016

    Dakujem ti za odpoved Raphael20, tiez si bol v Prahe na bioplastike?

  • Anonymní
    Raphael20
    21. 12. 2016

    Radsej chod na vypln tukom a nie na metacrill ....
    *Text byl smazán, protože porušoval Závazná pravidla diskuze. Děkujeme za pochopení, estheticon community team* ***************************;viem o com hovorim bol som na tom a dal 60 000 a nic z toho nemam a namiesto toho mam zatuchliny pod kozou ... bol som
    *Text byl smazán, protože porušoval Závazná pravidla diskuze. Děkujeme za pochopení, estheticon community team*  a k tomu to bola strasna bolest skoro som zosalel tak to bolelo ... a vysledok ? ziaden ....

  • MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

    · 13. 12. 2016

    Dobrý den, silikonové implantáty do obličeje se u nás moc nepoužívají, výsledky jsou velmi nepřirozené. Plnější tvary v oblasti měkkých částí lze ale docílit pomocí bioplastiky, kde se aplikuje infiltrativně do dané oblasti bioplastický materiál a na jeho podkladě se vytvoří v dané oblasti vaše vlastní nová tkáň. Tím lze modelovat různé partie obličeje i těla. Více informací naleznete na mých stránkách **************** v případě zájmu mě pak můžete kontaktovat přímo z těchto stránek e-mailem.
    S pozdravem
    Bioplastica.s.r.o.
    MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
    1. klinika bioplastické chirurgie
    ******************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama