Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

Uprava tvaru rtů pomocí trvalé chirurgické augumentace

nanuk
· Vytvořeno: 24. 1. 2017 · Aktualizováno: 28. 2. 2017

Uprava tvaru rtů pomocí trvalé chirurgické augumentace (vyříznutí proužku kůže nad/pod rtem) Absolvovala jsem tento zákrok x let zpět ,v mých 18 letech v Brně ...,jizva je dodnes velmi patrná ,bledá, nepropigmentovaná ...a s výsledným tvarem rtu stejně nejsem spokojená..Je možné provést opravu tak aby se vytáhl o malinko (cca 2mm) výš cupidův oblouk v středu horního rtu ,aniž by se mi vytvořil nežádoucí tah horního rtu směrem nahoru(odhalily by např.přední zuby,.ret by se pořád pootvíral nebo by se dostavil efekt králičího pysku či dojmu rozštěpu..)) to bych nerada...děkuji všem za radu...příkládám foto souč.stavu a mé představy

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

6 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • nanuk
  28. 2. 2017

  ohledně hojení to u mě bylo uplně bez problémů...dokonce se nedostavila ani žádná bolest....oba rty horní i dolní mám jakoby zapadlé dovnitř..možná by stačilo je nějak povysunout ..nevím zda existuje nějaká metoda aby se ret víc \"ukázal\" ale jak píšete  chce  to jemnou detailní práci a tak hledám..stále hledám))

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • nanuk
  28. 2. 2017

  ahoj...no výplně jsou vstřebatelné časem a já bych raději něco trvalého do čeho už nebudu neustále muset investovat

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  · 1. 2. 2017

  Výsledek se musí vidět zblízka. Problém je v tom, že může být chirurg sebevíc pečlivý, nemusí se klient dobře zahojit a veškerá zodpovědnost přechází na posledního operatéra. Proto to budete mít asi těžké někoho najít.
  Nicméně držím palce...
  Zdraví Dr. Tomášek

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • nanuk
  1. 2. 2017

  děkuji všem za reakce.....
  Pane Tomášku,děkuji za odpověd... mě už je 39let ,operace proběhla v 18 letech...jizva tam je bohužel,takže té už se nezbavím..akorát bych potřebovala opravit ten tvar a možná tím pádem i onu jizvu... jak píšete ,netuším ale kým... pravděpodobně se na to nikdo necítí..vyžadovalo by to velmi jemnou detailní práci ..vůbec netuším na koho se obrátit..ale i tak děkuji moc za váš čas

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  · 26. 1. 2017
  Nejlepší komentář

  Je vůbec smutné, že jste podstoupila tento výkon. Já to totiž považuji za trvaklé poškození. Tu jizvu Vám nikdo nikdy neodstraní. Dotvarovat to lze možná tukem jako výplní, ale tvar Kupidova luku lze ovlivnit jen novým řezem a excisí původní jizvy, když už jí tam máte. Doufám, že jsem pochopil dotaz.
  Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Já ovšem tento typ operace neprovádí, neboť je nepovažuji zvláště u mladého děvčete za vhodné.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • intuicia
  Doporučený člen
  25. 1. 2017

  ahoj, nie som odbornik, ale nevyriesil by to skor vyplnovy material aplikovany do strednej casti hornej pery? vyhli by ste sa dalsim jazvam...

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.