Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Septoplastika + RFITT - stále špatné dýchání

Anonymní
meebo
Praha · Vytvořeno: 20. 5. 2020

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnosti léčby. Jsem po septoplastice a RFITT sliznic (CELON). Operaci jsem měl cca před 7-8 měsíc. Poslední 2-3 měsíce pociťuji opět špatné dýchání. Dokonce mám pocit, že se to zhoršuje.  Detailnější popis situace. Špatné dýchání (pocit dušení) nastává v i případě mírného otoku sliznice (střídá se levá a pravá strana, někdy otok je u obou). V případě nutnosti používám nosní dilatátor (reálně vidím oteklou nosní sliznici). Pokud otok sliznice není tak dýchám relativně normálně. Otokem myslím to, že je tam 2-5mm průchod. Pokud je bez otoku, tak je tam prostor tak 10mm a více Používám vincentku, rinopateina a respimer sáčky se solí. Aktuálně se snažím vyhýbat Olyntu atd. Je možné tuto situaci opakovaně řešit přes RFIT alespoň jedné strany? Je tato metoda opakovaně bezpečná? Bylo mě řečeno, že to může způsobovat Empty Nose Syndrome - syndrom prázného nosu. 

Děkuji za jakoukoliv odpověď

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.