Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace, Rhinoplastika, velká špička nosu po operaci.

Anonymní
macuska32
Pardubice · Vytvořeno: 11. 6. 2022 · Poslední odpověď 6. 9. 2022

Dobrý den, prosila bych o názor .Jsem po třetí operaci nosu cca dva měsíce, po druhé operaci mi zůstal tzv.plochy stůl (open roof deformita ) a vybočila mi nosní přepážka.. Musela jsem na třetí operaci. Chtěla jsem jít k jinému doktorovi na tu operaci, ale můj doktor mně přemluvil, abych jim dala ješte jednu šanci, že mi ten nos dají dohromady a deformity opraví. Tlakové masáže provádím, tak jak mi doktor ukázal a doporučil. Co mi vadí, je špička po operaci, Vím, že nos se hojí i rok ,ale zajímá mně, jestli je možné tlakovou masáži zmenšit špičku, nb mi už tak zůstane napořád? Po operaci jsem byla vyděšená když jsem viděla jak nos vypadá .Nos byl lehce zúžený, lehce snížený, ale šíleně velká kulovitá špička. U kořene nosu, mi na jedné strane vzal víc kosti a na druhé straně mín, ale spíš mně zajímá ta špička nosu. Když se usměju, nos trčí jakokdyby moc dopředu. Myslíte, že se to ješte změní ? Děkuji za každou radu.

1 komentář

Reklama
  • Anonymní
    NicoleSchmidtova
    6. 9. 2022
    Nejlepší komentář

    U koho jste byla?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.