Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Belkyra - vypnutí podbradku a kontur obličeje

Anonymní
kmudrova
Plzeň · Vytvořeno: 27. 3. 2019 · Poslední odpověď 6. 1. 2021

Dobrý den, je mi teprve 23, jsem celkem štíhlá, nikdy jsem nezhubla větší množství váhy, po kterém by mi zůstala volná kůže, ale mám trochu podbradek a tak nějak 'otekle' působící konturu brady a čelisti, což mi nehezky protahuje obličej. Byla by pro mě tato procedura vhodná a napomohla by mi k vypnutější kontuře nebo by bylo vhodnější něco jiného? Děkuji.

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Ve71086
    6. 1. 2021

    19.1.2020 děkuji za link ...

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    29. 12. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den Ver, mrkněte na příběh Slim lipo podbradku - recenze a fotky tady na tomto linku 😉

    👉 https://www.estheticon.cz/pacienti/797765/slim-lipo-podbradku-recenze-fotky-i219107

    Na kdy jste objednaná?

  • Anonymní
    Ve71086
    28. 12. 2020

    Dobrý den podstoupila jste op ? Prosím foto děkuji . Jdu na liposukci podbradku věk 35 .let

  • Anonymní
    nada6143818
    28. 3. 2019

    Pěkný den, nechcete dotaz doplnit o fotografii dolní partie obličeje, aby měli lékaři lepší představu, jak problém, který popisujete, u Vás konkrétně vypadá? Přeji pohodový den, Naďa

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.