Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dědičné tmavé kruhy pod očima

Anonymní
Mila26
Praha · Vytvořeno: 13. 11. 2020 · Poslední odpověď 23. 12. 2020

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám tmavé kruhy po očima a nevím co s tím mám už dělat🙈 přijde mi, že je to čím dal více horší.. byla jsem na operaci vlastním tukem, kyselinou a prosím žádné krémy nepomahaji. Korektor už vůbec. Nevím na koho se už obrátit. Nejsem nijak nemocná (ledviny apod.) Prosím o radu. Nize posílám foto, kruhy jsou tmavé a jdou vidět fialové žilky. Foto je 4 dny po operaci vyplní vlastním tukem, ale pan doktor po operaci rikal ze vlastně ty kruhy tak zůstanou😖 Děkuji za rady

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    DavidJakubec
    23. 12. 2020

    Co to bylo bza kliniku? 4 dny po operaci podle mě při takovém zákroku nemůže být výsledek valný. Četl jsem že výsledek bude klidně znát až za několik měsíců až zmizí otoky. Jedná věc jsou kruky a druhá tmavé kolem očí.

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    19. 11. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den MIlo!!
    našla jsem Vám několik dalších rad jak se kruhů pod očima zbavit. Tady jsou.
    👉 https://www.estheticon.cz/diskuze/face-lift-rhytidektomie/tmave-kruhy-pod-ocima-i13837 👈
    Dejte určitě vědět zda jste našla řešení.

  • Laserová dermatologická klinika ALTOS

    · 16. 11. 2020

    Dobrý den,

    na naší klinice máme skvělý přípravek, který bojuje proti tmavým kruhům, váčkům i vráskám v jedné inovativní formuli. Přípravek ActivEye poskytuje komplexní péči o oční okolí, protože obsahuje 3 peptidy s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, které jsou nejvhodnější pro tuto oblast.
    Aplikace lze provést mezoterapeutickými metodami s použitím anestetického krému.

    Pro více informací a objednání nás neváhejte kontaktovat.

    Klinika Altos
    https://altos-klinika.cz/

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.