Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie celé strany obličeje

Anonymní
Lucie1234
Praha · Vytvořeno: 7. 4. 2022

Dobrý den, jsem žena, z obrázků není moc patrné. Mám asymetrii pravého oka, často mi bolí hlava, dokonce i čelo, nevím jestli to s tím souvisí a mám na něj nepatrně zhoršený vidění. Dále mám pravou lícní kost větší než tu levou. Nos zahnutý spíše doleva než doprava, dolní ret mi ubíhá také doleva a brada zase míří spíše doprava i čelist mám vetší vpravo než vlevo. Žádné onemocnění jsem neprodělala ani v minulosti, ani v nejbližší době. Obraz krve mám v pořádku a jsem zdravá. Bohužel za poslední půl rok se mi to hodně zhoršilo, dříve bylo vidět jen to oko, více ne. Je mi 29 let a ráda bych vypadala normálně jako ostatní, společnost mě moc nepřijímá a mám z toho už deprese... Fotit se také nemůžu. Mohu poprosit o radu kde se nachází problém? Případně hradí z toho něco pojišťovna? A kam se mám obrátit, na koho? Děkuji moc za rady ale už tak dál nemůžu. PS - přikládám více fotek...

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.