Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejistota jaký zvolit prsní implantát

Anonymní
Petra88
Liberec · Vytvořeno: 26. 5. 2020 · Poslední odpověď 30. 9. 2021

Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát 280ml) změna byla opravdu malá. Pan doktor mi navrhnul aspoň 355ml. Měřím 176, váha 58kg pod prsy mám 73cm. Stále si nejsem jistá zda jít do vysokého nebo středního profilu. Bojím se abych neměla velkou mezeru mezi prsy. Dokáže mi někdo říct jestli mezera mezi prsama bude velká? Děkuji

25 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    30. 9. 2021

    Ahoj všem!!! Obracím se na vás, na zkušené ženy po augmentaci prsou a ráda bych vás požádala o radu. Ráďa prosí o triky jak spát na zádech po augmentaci prsou? Poradíte zde ? 👉
    https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/jak-spat-po-augmentaci-64502
    Díky moc 🙂

  • Anonymní
    VeroEstheticon
    14. 8. 2020

    Ahoj Petra 88,

    Pro jakou velikost implantátů ses nakonec rozhodla? A pro jakou značku?

    Četla jsem, že lze zjistit správnou velikost za pomoci aplikace, která pracuje na bázi digitální vizualizace. Přišlo mi to super, člověk ani nikam nemusí chodit 😊

    Tady je kdyžtak odkaz, který by ti mohl pomoci: **********

  • Anonymní
    Petra88
    2. 6. 2020

    Můžete mi prosím napsat do zpráv?

  • Anonymní
    Petra88
    2. 6. 2020

    A mohla bych se k Vám objednat? Jestli to ještě stihneme před zákrokem? Jen mám Prahu z ruky. Bylo by možné příští týden 10.6-11.6?

  • Anonymní
    Motiva
    2. 6. 2020

    3D animace je u nás zdarma.
    Hezký den.

  • Anonymní
    Petra88
    1. 6. 2020

    Hezký den, děkuji za názor. Pak doktor mi doporučil 355ml, zkousěla jsem si i míň ml (280) a rozdíl byl opravdu malý. Jinak mi ještě pan doktor říkal. Hubená jsem, ale zase jsem vysoká?

  • Anonymní
    Petra88
    1. 6. 2020

    Hezký den, mohu vědět jaká je cena? Děkuji

  • Anonymní
    Motiva
    1. 6. 2020

    Dobrý den,

    určitě se u nás můžete zastavit na 3D animaci. Zde je kontakt pro objednání *********** a sídlíme v Čestlicích u Prahy :)
    Krásný den přeji.

  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 6. 2020

    Strach z operace neměj. Změny v prsech v souvislosti s pubertou bývají i u mužského pohlaví. Ať ti Tvůj pediatr dá doporučení na mammologickou poradnu a tam to vše prověří.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 6. 2020
    Nejlepší komentář

    Nerad soudím podle fotek, ale prsy, ač měnší máte pěkné a tedy bych JÁ vysoké profily nedával. Rozhodně bvych se tlačil do menších implantátů ( jste štíhlá) větší implantáty by byly vyzývavé. Ale je to jen můj názor.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Petra88
    29. 5. 2020

    Děkuji za komentář ještě přemýšlím nad 375ml, tak uvidíme těsně před operací pro jakou velikost se rozhodnu.☺️

  • Anonymní
    sarka891299
    29. 5. 2020

    Šla bych určitě do profilu full. Já mám vel.335ml a 355ml full motiva round

  • MUDr. Patrik Paulis

    · 28. 5. 2020

    Dobrý den, dovolím si Vam trochu oponovat. Domnívám se, že výběr implantátu neni na klientce, ale u konzultace Vám má Vámi zvolený lékař podrobně vysvětlit, proč doporučuje ten který implantát, ukázat porovnáni výsledků klientek s podobným nálezem, ev udělat vizualizaci... profil implantátu je pro výsledek zásadní stekne tak, jako je jeho umístění, řez, celkový objem... sám vždy proto doporučuji klientkám absolvovat víc konzultací, udělat si vlastní názor a s důvěrou si zvolit svého chirurga i na základě konzultace a Vašeho pocitu z ní.
    S pozdravem
    PP

  • Anonymní
    Petra88
    27. 5. 2020

    Mně taky?☺️.

  • Dobrý den , především si musíte uvědomit , že implantát jen zvětší to , co už máte -Můžete také vyzkoušet virtuální zvětšení , například u firmy Motiva . abyste měla představu jak asi přibližně bude vzhled hrudníku po operaci vypadat .
    Zdraví prim dr Schmoranzová , Vysoké nad Jizerou

  • Anonymní
    Martina912467
    27. 5. 2020

    To je super ? já taky, takže tam budeme spolu ? Bude mě operovat MUDr. Slaninka.

  • Anonymní
    domi_peri
    27. 5. 2020

    Mne taky ne, ale cetla jsem na to instagramu. Tak mě to docela zaujalo. Já si myslím, ze před operaci se to dá ještě konzultovat (ta velikost myslím) přeci jen se za vámi operater staví ještě před zákrokem, rozkresli apod. No, dejte pak vědět prosím.

  • Anonymní
    Petra88
    26. 5. 2020

    Mně nebyla ani nabídnuta při konzultaci. Já nevím jestli pak se to pak ještě řeší před operací (velikost) ?

  • Anonymní
    domi_peri
    26. 5. 2020

    Určitě si to ještě poradně promyslete a možná bych zvolila tu 3D vizualizaci. Teď myslím probíhá, ze pro klientky, které tam podstoupí zákrok, to mají zdarma. Taky nad tím přemýšlím, protože jsi nejsem jistá, jestli taky nechci větší.

  • Anonymní
    Petra88
    26. 5. 2020

    Já bych chtěla mít prsa právě taky blíž u sebe. To je asi jediné čeho se bojím, viděla jsem tu pár fotek a musím říct, že jsem byla docela zděšená?. Já budu mít kulatý implantát motivy. Jen přemýšlím, že si řeknu o 375ml?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama