Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dysport/botox spadlé obočí a komplikace

Anonymní
Klarinal
Dobřany · Vytvořeno: 24. 2. 2024

Ahojky všem, 24.11.23 jsem byla na aplikaci Dysportu. Dostala jsem 40 jednotek doprostřed čela a to bylo ještě v pohodě, ale pak jsem šla na kontrolu 19.12. a paní doktorka mi dopichla ještě nad obočí 10 dalších, že prý se to bude ještě míň krčit. Po 14 dalších dnech mi spadlo obočí, zmenšili se mi oči a vypadám prostě jak neandrtálec :( čelo se mi navíc roztáhlo tak o dva cm do stran a šíleně mě pne i teď tři měsíce po.. způsobilo mi to i řadu zdravotních komplikací - doteď mám šílené bolesti hlavy, nerovnosti/prohlubně na čele, pocit jakoby mě někdo tahal za vlasy, svalovou slabost a spousty dalších (na pohotovosti a kapackach jsem skončila asi 6×). Moje otázka je setkal se někdo s něčím podobným? Vrátilo se obočí a obličej do původního stavu a po jak dlouhé době? Byla to moje čtvrtá aplikace, vždy po roce a předchozí naprosto bez komplikací…

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama