Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení z nulek na 375 ml.

Anonymní
laskonka633322
Ostrava · Vytvořeno: 20. 3. 2018 · Poslední odpověď 16. 4. 2018

Ahoj, je tady někdo, kdo podstoupil zvětšení z nulek nebo vyschlých jedniček na 375 ml? Chtěla bych vidět foto, byla mi navrhnuta tato velikost a já mám strach, že ty prsa budou velké. Děkuji všem kdo mi poodhalí svá ńadra :-)

38 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    klaruska508780
    16. 4. 2018

    ja mám 300ml a jsem spokojena a neměla jsem skoro žadné prsa

  • Anonymní
    Sarlota660239
    15. 4. 2018

    Děkuji ?

  • Anonymní

    wild6148000

    10. 4. 2018

    Dala jsem Vám tu soukromou fotku pryč :-)

  • Anonymní
    laskonka633322
    10. 4. 2018

    Víš já bych strach neměla, ale byla jsem před dvěma týdny na labioplastice a můžu ti říct, že nechybělo moc a nemusela jsem ti tady odpovídat....ale to je na jiné téma. Jen si říkám, že jsem asi za svou marnivost docela trestaná.

  • Anonymní
    Nika623886
    9. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    Nadherna prsa!!!

  • Anonymní
    Sarlota660239
    9. 4. 2018

    Děkuji vyřídím sestře ?
    A děkuji i za pochvalu nového poprsí,já mám mentory ale profil netuším,nikdy jsme o tom nemluvili s mým operátorem,strach jsem měla taky šílený ? ale opravdu nemáš se čeho bát. . prostě jen mrknes s očima a máš najednou tvoje vysněné prsa?? ..... ten první týden je těžký, musím se přiznat, že jsem několikrát litovala proč jsem na to šla ?....
    Po každém novém dni jsem začala cítit mírné zlepšení a teď si říkám proč jsem to neudělala už dřív!? Držím palce,neboj zvládneš to a ani nebudeš vědět jak a budeš mít tvé vysněné prsa

  • Anonymní
    laskonka633322
    9. 4. 2018

    Ještě se zeptám jaký typ máš a profil?

  • Anonymní
    laskonka633322
    9. 4. 2018

    :-) první fotka je taky pěkná :-) máš pěkné prsa. Já jdu až v červenci, ale začínám z toho mít strach. Děkuji za fotky

  • Anonymní
    Sarlota660239
    9. 4. 2018

    Ups.. první foto nešlo vymazat

  • Anonymní
    Sarlota660239
    9. 4. 2018

    Ahoj posílám před a po...375 ml pod sval..jsem 6 týdnů po

  • Anonymní
    alcane510165
    29. 3. 2018

    Ahoj, je pravda, že hodně záleží na postavě ženy. I mne doktor říkal, že 360ml u mne je jiné než u ženy, která měří 160cm. Já měřím 180cm a mám 61 kg. Před jsem měla taky 75 A a nyní jsem na 75 C. Já jsem měla podmínku, že chci prsa. Nechtěla jsem je kvůli nikomu, nechtěla jsem být nijak vyzývavá - tudíž nic velkého a nepřirozeného. Já bych na tvém místě věřila doktorovi, což já jsem udělala a jsem spokojena. Tak držím palce:-)

  • Anonymní
    djmajinka
    28. 3. 2018

    Ahoj, mohla bych se prosim zeptat, jakou ted momentalne nosis velikost podprsenky? Ceka me v kvetnu zvetseni. Mam ted prsa 1 takze podprsenka 75A. Doktor mi rekl, ze by se mu na me libily plne B, jenze popravde nevim, co si pod tim predstavit. Kdyz jsem se ptala, na ml, tak mi rekl, ze to bude resit az na sale, co mu tam padne. Merim 160 cm a vazim asi 52kg a bojim se, ze kdyz se rozhodnu pro C, ze to bude na me moc. U tebe to vypada fakt moc pekne a prirozene, asi tak bych si to predstavovala.

  • Anonymní
    laskonka633322
    23. 3. 2018

    Já bych se právě ovlivnit dala a tak když jsem to chtěla prvně vytroubit do světa, uvědomila jsem si, že díky tomu jsem si v životě moc snů nesplnila. Tak jsem si zalepila ústa mlčím jako hrob :-) Děkuji

  • Anonymní

    wild6148000

    23. 3. 2018

    tak príma :-)

  • Anonymní
    Pettrah89
    22. 3. 2018

    Luci děkuji, hodnocení dám, čekám na fotky, co mě má poslat přímo doktor ?

  • Anonymní
    Pettrah89
    22. 3. 2018

    Jo v tom máš pravdu, že jsem se s tím názorem setkala, že jestli vím co dělám, jestli si to nechci rozmyslet, abych nelitovala, ale nedala bych se ? to spíš já sama jsem to chtěla zrušit jednu dobu, jak jsem byla zoufalá z toho, že nevím jakou velikost ? držím palce ať vše dobře dopadne a jste spokojená ??

  • Anonymní

    wild6148000

    22. 3. 2018

    péto, nechceš napsat vlastní hodnocení? Určitě tím pomůžeš i doktorovi a prsa máš krásný na to se s nima pochlubit ostatním :-) : https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

  • Anonymní
    laskonka633322
    22. 3. 2018

    No jasné. Taky bych si to přála. Uvažovala jsem i o úpravě bradavek, ale doktor je nijak neřešil, jen mi řekl, že ji mám taky o 5 mm níže. No uvidíme a až budu po, tak se tu taky vyprsím. Snad vše dobře dopadne. Ještě jednou děkuji :-)

  • Anonymní
    alcane510165
    22. 3. 2018

    Oba nezávislí doktoři, jak jsem byla na konzultaci řekli, že ta levá bradavka je o 0,5cm níž, ale víš co, každá jsme jiná a asi apriori nemůžeš říct, že ty to budeš mít stejné. U každé ženské je ta elasticita kůže jiná a třeba se to sprarví. Moc ti to přeji:-)

  • Anonymní
    laskonka633322
    22. 3. 2018

    Jo to chápu, ale já to neřekla spíš z toho důvodu, že by mě ty řeči druhých mohly ovlivnit a to já jsem nechtěla. Určitě bych se na to vyprdla, kdyby do mě každý hučel, že jsem blbá a malicherná atd.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama