Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou blízko Pardubic

Anonymní
janinka340839
Pardubice · Vytvořeno: 8. 6. 2018 · Poslední odpověď 4. 9. 2018

Dobrý den poradíte mi dobrého doktora na zvětšení poprsí poblíž Pardubic? Nebo nějakou kliniku? Děkuji Jana

50 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    janinka340839
    4. 9. 2018

    Chci se zeptat tenhle rok podstoupim augumentaci prsou a bylo mi doporučené místo wobenzymu Reishi co si o tom myslíte??? Popřípadě kde jej objednám pac na internetu se to pohybuje od 150kc do 1300kc tak jsem s toho trošku zoufalá děkuji

  • Anonymní
    sieg6144917
    2. 7. 2018

    Dobrý den,

    poblíž je celá řada skvělých plastických chirurgů. Například v Chrudimi operuje MUDr. Robert Remeš https://www.estheticon.cz/chirurgove/remes-robert . V Hradci pak např. MUDr. Fíbr https://www.estheticon.cz/chirurgove/fibir-ales nebo MUDr. Igor Slaninka https://www.estheticon.cz/chirurgove/igor-slaninka .

    Hezký den,

    Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.

  • Anonymní
    Bettyna644008
    22. 6. 2018

    Tak to máme podobně?. Ja taky sundavam podprdu jen do vany?...Mám po augmentaci 5 měsíců a když ji sundam, pořád cítím trochu pnutí, takze bez podprsenky ani ránu?...opravdu máte pěkná prsa. Hlavu vzhůru Mirko...samozřejmě ale, pokud se necitite, tak to reste. MĚJTE SE RÁDA...

    (Omlouvám se za gramatickou chybu v prvním příspěvku. Mělo tam být samozřejmě...z finančních důvodů....a ne s....Nevim, jak se do příspěvku zpětně dostat a opravit )....

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    22. 6. 2018

    Dobry den betty , moc dekuji za pochvalu. Jasne podrpsenku nosim, bez ni se necitim dobre, a ne jen kvuli tomu, ze jsou prsa poklesla .Ale treba doma bych si od ni rada odpocinula. Ja podrpdu sundavam jen do vany .

  • Anonymní
    Bettyna644008
    22. 6. 2018

    Mirko, Vaše prsa jsou velice přirozená. V tricku žádný rozdíl nevidim. Myslim si, ze uz se moc pozorujete. Žádná nemáme naprosto stejná prsa....mluvim z vlastní zkušenosti...teď uz se divam jen letmo, když jdu naha do sprchy a jsem ráda, že je mám....málokterá si může augmentaci dovolit. Hlavně s finančních důvodů...proto buďte ráda za taková prsa, jaké máte, mějte je ráda a pokles můžete přece vyřešit podprsenkou nebo ne?...ja se tedy nikde nevyslekam a i přesto, že mám pevná prsa, stejně nosim pořád podprsenku. Citim se v ni tak nějak lip. I když manzele mi říká, ze mám chodit bez. Ale to je na každém, jak se citi. Mejte se hezky a hlavne mějte ráda svá prsa. Jsou hezká. Pěkný den

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    21. 6. 2018

    uuzasny prsicka

  • Anonymní
    Vlasta
    20. 6. 2018

    Já evidentně mám všechny komplikace - ale jinak hojení dobrý. Po konzultacích - co s tím, každý doktor řekne něco jiného. Jeden že mám genetickou vadu tkáně - proto nepřirostly (a to jsem 17 let měla implantáty uplně v poho - jen po zhubnutí tam byla mírná kapsulace). Ale evidentně po modelaci mám rozdíl umístění bradavek 1,5 cm - pseudoptozu, a implantát není ani náhodou pod svalem jak měl být (ale o fakt nebyl nikdy). V jednou už je kolem implantátu voda - takže dvojí kapsula, dislokace a rotace. Takže nová modelace, nové implantáty - a hledat někoho, kdo to opraví. Když jsem to ukazovala dr. tak mi řekl, že se nemám předklánět a když se otočí tak ho zase nahodit zpět. Bohužel já nemám svůj základ vůbec ale vůbec žádný, takže není ani z čeho modelovat.

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    20. 6. 2018

    Vlasti tak to me moc moc mrzi . Ano rikam si , ze sice nejsou podle mych predstav, ale jsem v poradku a nejsem nejako s komplikacema . Ja podprsenku sundavam jen do vany , na spani stale nosim sportovku , necitim se jinak uplne dobre .

  • Anonymní
    Vlasta
    20. 6. 2018

    Ještě jste dopadla dobře, já jsem po modelaci a mám prsa ještě víc padlá (po 7mi měsících) a platila jsem 102000,- Doktor je taky moc spokojený - prý se mu moc povedli. Nebudu mluvit o tom, že mám implantáty volné a při předklonu se mi přetáčejí (vložil mi je do staré kapsy, - a to jsem zhubla 60 kg (bradavku posunul o 1 cm výš). Moje padla za vlast po 14 dnech - to opadly otoky. Taky hledám někoho, kdo mi to opraví. - Bohužel se nikomu do reopky nechce. A to jsem za celou dobu podprsenku nesundala. Fotky nedávám - i do sprchy chodím v podprsence)

  • Anonymní
    Saza
    18. 6. 2018
    Nejlepší komentář

    Prostredni foto před ?

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    18. 6. 2018

    holky bylo by mozno fotecky prosim

  • Anonymní
    Saza
    18. 6. 2018

    Mám úplně stejnou zkušenost , také doporučuji

  • Anonymní
    lucak553934
    18. 6. 2018

    Rozhodně doporučuji Mudr. Remeše z Chrudimi. Vytvořil mi krásná, přirozeně vypadající prsa za rozumnou cenu. Navíc péče celého týmu byla naprosto bezkonkurenční.

  • Anonymní

    wild6148000

    18. 6. 2018

    Sazo, vložíš, prosím, vlastní hodnocení: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika :-) bude lépe dohledatelné a více viditelné pro ostatní uživatele, které hledají...bylo by to super!!!

    děkuju Lucka

  • Anonymní
    Saza
    17. 6. 2018

    Také arion

  • Anonymní
    mirka611029
    Doporučený člen
    17. 6. 2018

    perfektni

  • Anonymní
    Luci88
    17. 6. 2018

    Je, takove bych brala. Krasny. A mohu jeste poprosit znacku? My se dohodli na Arion 270 ml, ale nevim zda to nebude malo.

  • Anonymní
    Saza
    17. 6. 2018

    Dobrý den, byla jsem teď v lednu , mám anatomy 295ml.
    Poslední foto před. Jsem velmi spokojena vše bez komplikaci

  • Anonymní
    Luci88
    17. 6. 2018

    Dobry den, mohu se zeptat kdy jste byla u pana doktora Remese na augmentaci? A co mate za implantaty? Ja jsem objednana na zari na augmentaci k nemu. Moc dekuji Lucka

  • Anonymní
    markiza
    15. 6. 2018

    Toho jsem se bala také. Každá z nás má velké naděje a investice též nejsou malé. Věřím, že jste velmi zklamaná:-(

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama