Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti s tvrdostí mentor implantátů

Anonymní
Lucia719474
Hluboká nad Vltavou · Vytvořeno: 3. 10. 2018 · Poslední odpověď 7. 12. 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat byli mi doporučené kulaté implantáty znacky Mentor do velikosti 300ml. A zajímalo by mě co je pravdy na tom že tyto implantáty jsou hodně tvrdé? Četla sem ze sou nepřirozeně tvrdé tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Moc vám děkuji.

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Waju3
    7. 12. 2018

    Dobry den, ja osobne doporucuji Nagory mam je a jsem maximalne spokojena

  • Anonymní
    janca86458
    11. 11. 2018

    Krásný den, nesmysl.... mám mentory 400ml pod svalem a na můj vkus jsou až moc měkké.o)

  • Anonymní
    Waju3
    1. 11. 2018

    Dobry den, ja mam implantaty Nagor a jsem maximalne spokojena, jsou krasna pevna prirozena urcite doporucuji Nagor

  • Anonymní
    Maruska
    9. 10. 2018

    Asi by nebylo úplně dobré se dostat do fáze, že implantát všechno spasí. Vždycky je hlavní práce na doktorovi...

  • Anonymní
    klaruska508780
    6. 10. 2018

    mam mentor 300ml a vubec nejsou tvrde a to jsem rok a pul po zakroku.jsem s něma spokojena a ten kdo vam to rekl byl hloupy

  • Anonymní
    Lucia719474
    4. 10. 2018

    Agnes 22:19
    Dobrý večer, za sebe Mentor nedoporucuji a jsem zklamana z jejich tvrdosti a viditelneho vlneni. Chci jit na vymenu ta Motivu. Mentor je v soucasnosti bran jako implantat s dlouhou tradici a studiema, tudiz jako nejbezbecnejsi. Tak se musite rozhodnout sama, ale vzdy to bude risk. Ja rok hledala info a stejne jsem udelala chybu v rozhodnuti pro Mentor. Pokud mate malo tkane, tenkou kuzi tak je vhodna Motiva nebo B lite, ktere vubec nevlni. Preju at je Vase volba spravna a jste spokojena!

  • Anonymní
    Lucia719474
    4. 10. 2018

    Ahoj moc děkuji chtěla jsem jen názor někoho jiného dostala jsem zprávu od jedné paní a tak mě to zmatlo a chtěla jsem vědět i jiné názory ☺

  • Anonymní
    Bettyna644008
    4. 10. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,

    Mam implantaty zn. Mentor a musím vyvratit tohle tvrzeni, ze jsou tvrdé. Prsa mám krásně měkká a bez problemu....augmentaci jsem podstoupila pred rokem.

  • Anonymní

    mich6149667

    4. 10. 2018

    Ahoj, zajímalo by mě, kde jsi dostala takovou referenci - od někoho, kdo Mentor implantáty má? Světově to jsou totiž  jedny z nejčastěji používaných implantátů, pokud by byla pravda co říkáš, asi by tomu bylo jinak....možná nejlépe si pročíst recenze dam, které Mentor mají, https://www.estheticon.cz/dodavatele/medimplant#client-reviews Já tam jen rychlým pohledem vidím spokojené ženské, co píší o přirozeném tvaru nových prsou.

    Kdy se na operaci chystáš, Lucio?

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 10. 2018

    Je to těžký nesmysl, který se snaží diskreditovat asi konkurenci. Implantáty Mentor jsem odstraňoval minulý týden po 21 letech a byly jak nové, prsy byly před tím krásně měkké a vůbec bych tam implantát nečekal. Tvrdost je daná kapsulací a ta může vzniknout u jakéhokoliv silikonového implantátu. Nikdy nevíme odkud to přijde.....
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Provádíme zvětšení prsou operačním přístupem z podpaždí - tzv "bezjizvé" zvětšení prsů.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama