Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti s opravdu "umělými" kulatými velkými prsy?

Anonymní
Anissak
Praha · Vytvořeno: 9. 12. 2018 · Poslední odpověď 9. 12. 2018

Ahojky holky❤️doufam ze mi tady hodne duse pomuzete. Uz dlouho chci zvetsit prsa,libi se mi velka prsa takovy to BUM do oci kdy jde videt ze ano mate umela prsa(kazdymu se libi neco jinyho tak prosim komentare odlisneho typu si nechte pro sebe) dekuji. Merim 172 cm cca a vazim kolem 49 kil(pohybuje se mi vaha vzdy 47-49) Chtela bych kulaty prsa a 450-520 ml, bojim se ale ze mi doktor tak moc neda, protoze sve mam male , plne jednicky.Vim ze casto doktori nechteji dat hned na poprve moc tak doporuci 300 a po case jit na zvetseni(tohle mi prijde spis ze chteji aby jste pote dali dalsich xx tisic za dalsi zvetseni,samozrejme chapu ze to musi jit na vickrat pokud by slecna z jednicek chtela udelat 800 ml? Chtela bych Vas poprosit holky ktere mate 350-550 ml prosim zda mi muzete poslat fotky prsou a nejaky info cena kde jste byly a jaky mate? Moc by jste mi pomohly premyslim mezi dvouma doktorama ale chci se jeste inspirovat a plne a hlavne dobre rozhodnout!:) (v telefonu mam slozku “prsa” fotky zvetsenych prsou ktere se mi vazne libi abych panu doktorovi mohla fotecky ukazat jak bych si je predstavovala. Predem Vam chci moc podekovat❤️

1 komentář

Reklama
  • Anonymní
    Janculinka
    9. 12. 2018

    Ahoj mám 400cc svoje jsem měla B udělalo mi větší 4 až malé 5 jukni na moje rezence a pokud chceš další foto klidně pošlu do zprávy pokud je bude chtít ?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama