Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost implantátu - rozhodování před operací

Anonymní
vauvall
Praha · Vytvořeno: 16. 6. 2020 · Poslední odpověď 24. 6. 2020

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se některá z vás rozhodovala mezi menším a větším implantátem a rozhodla se až těsně před operací s doktorem/doktorkou? Jde to ještě probrat v den operace? Připlácí se za o něco větší implantát? Např. z 350 na 390? Operace mě čeká za dva týdny.

11 komentářů

Reklama
  • Dobrý den,
    takto obecně nelze potvrdit, obraťte se na svého operatéra.

    S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa

  • Anonymní
    domi_peri
    24. 6. 2020

    Ano, kamarádka mi to zrovna říkala, ze než opuchla a sedla si, tak byla spokojena, byla krasne veliká a teď ji to chybí a říká, ze si měla dat větší.

  • Anonymní
    bara791310
    24. 6. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobry den, dle vlastni zkusenosti Vam radim, jdete rovnou do vetsi velikosti. Budete potom litovat, kdyz si date mensi. Hned po operaci si budete rikat, jak jsou prsa velka, ale az odpuchnou a sednou si, bude Vam lito, kdyz budete mit mensi. ?

  • MUDr. David Tomášek

    · 24. 6. 2020

    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Provádíme tzv " bezjizvé" zvětšení prsů z operačního přístupu v podpaždí.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • MUDr. David Tomášek

    · 24. 6. 2020

    Některá pracoviště mají sklad a některá musí velikost objednat tak týden až dva předem. Záleží na pracovišti.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Provádíme tzv " bezjizvé" zvětšení prsů z operačního přístupu v podpaždí.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    vauvall
    16. 6. 2020

    Odpovím Vám do soukromé zprávy :) !

  • Anonymní
    domi_peri
    16. 6. 2020

    Jé, já taky. Podle mě nejlepší volba ?? Pošlete mi pak výsledek, prosím? Jakou mate tedka velikost? Já mám push up vel. 70B, 154 Cm a 48 kilo a doporučenou velikost 295ml střední profil nebo těch 330 ml.

  • Anonymní
    vauvall
    16. 6. 2020

    No, už příští týden a těším i bojím zároveň, je to zvláštní pocit!? Vybrali jsme anatomické značky Mentor. A Vy?

  • Anonymní
    domi_peri
    16. 6. 2020

    Přesně taaak ?
    Já jdu po polovině srpna...neskutecne se těším a jsem zvědavá na výsledek.
    Vy už to mate dřív, těšíte se? Jaké budete mít implantáty a značka?

  • Anonymní
    vauvall
    16. 6. 2020

    Přesně tak, také jsem zkoušela ''menší'' a bojím se trochu většího. Ale zase.. co když to bude malé a já po operaci budu chtít větší?! ?
    Kdy Vás to čeká, domi_peri? :)

  • Anonymní
    domi_peri
    16. 6. 2020

    Dobrý den, nedoplaci se za velikost. Já se taky rozhoduji mezi 295 či 330 ml a nechám to asi na lékaři, co bude lepší. Většího se bojím, ale u menšího se zas bojím, ze to bude malé ? ale když jsem si to zkoušela, tak to bylo super, ale člověk pořad přemýšlí.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama