Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Skřípnutá žebra po augmentaci prsou

Anonymní
SoniKovi
Praha · Vytvořeno: 3. 12. 2019 · Poslední odpověď 8. 12. 2019

Dobrý den. Prosim o radu-pomoc. Jsem týden po augmentaci prsou a mam ,,skříplá žebra,, nemohu se už pár hodin ani nadechnout, píchá me na levé straně a nevim už co s tím. Děkuji

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    SoniKovi
    8. 12. 2019

    nemá cenu se již dál dohadovat, vim co mi řekli v nemocnici a jiní napsali soukromou zprávu,nepotřebují psat vše veřejně. Hezký den

  • MUDr. David Tomášek

    · 8. 12. 2019
    Nejlepší komentář

    Často vytvoření dutiny pro implantáty imituje různé bolesti, třeba i, jak jsem psal bolesti jakoby žeber. Nedovedu si představit co by musel operater dělat, aby Vám při výkonu provedl subluxaci žeber s následnými neurologickými obtížemi, snad opravdu, jak píše čtenářka z ležení nazádech v klidu může tyto bolesti způsobit. Já taky nemám patent na rozum, ale vycházím ze svých dlouhodobých zkušeností..
    Píšete "jak to pochopili ostatní" ???, kteří? Já tu vidím jen jednu reakci.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    SoniKovi
    5. 12. 2019

    jste hodná..děkuji :)

  • Anonymní
    Kacici
    5. 12. 2019

    Ono z toho ležení opravdu bolí dost záda já nevedela ani jak ležet už a docela jsem naříkala. Tak teď Vám už bude jenom lépe ! ?

  • Anonymní
    SoniKovi
    5. 12. 2019

    Kacici děkuji :) mě pomohla injekce a hromada léků :) ale už je líp :)

  • Anonymní
    Kacici
    5. 12. 2019

    Já měla zablokovanou pater od ležení a píchalo mě taky pod implantátem, ale to bylo všechno prý spojeno s páteří. Takže jsem šla na sedavou masáž zad podle doktora a opravdu to pomohlo!

  • Anonymní
    SoniKovi
    5. 12. 2019

    Především nejsem hloupá a poznam bolest po operaci a že není něco v pořádku,kdYž jsem nemohla dýchat.

  • Anonymní
    SoniKovi
    5. 12. 2019

    Děkuji za reakci pane doktore,ale evidentně jste tu bokest,pichani ani nepochopil oproti ostatním. Skoncila jsem na injekcich se skripnutim volneho žebra a nervů. Hezký den

  • MUDr. David Tomášek

    · 5. 12. 2019

    To Vám měl vysvětlit operater před výkonem. Nejedná se nejspíš o skříplá žebra, ale pocit bolesti okolí dutiny pro implantát. Někdy to bolí jak čert. Chce to klid na zádech, studené obklady eventuelně analgetika, která Vám konkrétně zabírají nejlépe. Nedovedu si představit co by tam měl udělat operater, abyste měla "skříplá žebra".
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama