Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Recenze zvětšení prsou MUDr. Hýža

Anonymní
karolinam607291
Brno · Vytvořeno: 22. 1. 2018 · Poslední odpověď 17. 12. 2019

Dobrý den, V březnu jdu na augmentaci k panu Mudr. Hyžovi. Chtěla jsem se zeptat , kdo u pana doktora byl na zvětšení či modelaci? Jaké máte po operační zkušenosti. Spokojenost? Pokud by jste mohly i nějaké foto? Implantát mám 290ml až 340ml Motiva cc ( tzv přelévací) Máte někdo?

31 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Nicoletka
    17. 12. 2019

    Pěkný den, prsa mate krasna, též jsem objednana na op. k panu doktorovi v dubnu. Mohu se prosím zeptat, jste spokojena s velikosti? Navržen panem dr. 340-360 demi Ergonomix, ale byla jsem i na 3D vizualizaci v Motive a jsem přesvědčena, ze chci vetsi a to 375 Full profil. Tak uvidime, snad to pan doktor posvětí. Pod prsy mam cca 70 a teď vykojene nulky. Jak jste na tom byla Vy před, prosím? Dekuji s preji krasne Vánoce.

  • Anonymní
    Petka1208
    17. 12. 2019

    Dobrý den,mohu se zeptat jak jste stále po čase spokojená s výběrem implantátu? Nemáte pocit ze to klesá?

  • Anonymní
    Nina123
    29. 1. 2019

    Ahoj, já bylo vloni v dubnu a mám Motiva 360 taky Ergonomix a jsem moc spokojená. Implantáty mám vložené sáčkem s malou jizvičkou, mám cca 3 cm, témeř neviditelné. Fotky mám na svojí recenzi. Držím palce at vše dobře dopadne. Btw dr. Hýžu jsem volila i kvůli tomu, že právě nepoužívá dreny a celý průběh op i poop byl lepší než jsem čekala.

  • Anonymní
    Petka1208
    23. 1. 2019

    Bylo to na vás ? Děkuji za info.

  • Anonymní
    Melodygirl
    22. 1. 2019

    Dobrý den, nevím jestli je to na mě, ale jestli ano tak děkuji, měřím 177 a váha 68

  • Anonymní
    Petka1208
    22. 1. 2019

    Dobrý den,moc pěkné. Kolik prosím vážíte a měříte a měla jsem pod prsami? Děkuji. Čeká mě u pana dr. operace v dubnu?

  • Anonymní
    Pettrah89
    21. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    Ahoj, dávám foto, Motiva 340 ml. Dva měsíce od zvětšení (myslím že ještě změní tvar)

  • Anonymní
    Melodygirl
    16. 3. 2018

    To vypadá že máš implantát pod žlázou, když nemáš dreny. Já to měla stejně. A ten kašel, to bude z intubace jak máš podrážděný hrtan, mě bolelo potom v krku taky lehké pokašlávání. Ty antibiotika to pokryjou

  • Anonymní
    Veletele
    16. 3. 2018

    Tak na tom kašli něco bude...Ja od návratu domu vykaslavam a jsem dost zahlenena.Kasel je muj největší nepritel?taky si musím podržet prsa,pak to není tak nepříjemné.Chlap říkal,ze jsem zahlenena z narkózy.Mozna na tom něco bude....A co mas v papírech za velikost?Dostala jsem kartičku něco jako záručák?na implantáty a tam to je psané

  • Anonymní
    karolinam607291
    16. 3. 2018

    Tak jsem doma už od úterý. Musím říct, že mi nesedla atb. takže jsem s bolestma břicha stále poblíž záchodu. K tomu mám velký kašel také bych řekla, že po atb. tak si vždy jen držím prsa. Prášky od bolesti už nemám, překvapivě to nebylo nic hrozného. Prsa jsou zatím zvláštního tvaru a hodně nahoře, ale to mi pan doktor říkal. Chvilku to bude trvat. Po pravdě nevím co mi dal za velikost. Protože jsem se s ním vždy viděla před menzesem z mé velikosti -0 se stala aspoň +0 a tak jsem ho prosila o větší než psaných 290-300ml
    Prvně souhlasil, ale jak začal rozměřovat naznal, že to prý víc než 300ml nebude.
    Všechny holky na pokoji měli dreny jen já né, takže jsem byla překvapená, snad vše bude ok.
    V pondělí jdu na kontrolu.

  • Anonymní
    Veletele
    12. 3. 2018

    Karolíno,ať je vse v pořádku !!!!

  • Anonymní
    karolinam607291
    12. 3. 2018

    Dobrý den, tak tu ležím a čekám na anesteziologa. Samozřejmě se bojím.Budu ráda, když přidáte nějakou Vaši fotku!

  • Anonymní
    Pettrah89
    20. 2. 2018

    Tak to je určitě to píchání k tomu, že se usazují, já to měla úplně stejně :-) dneska jsem 5 týdnu po a už od třetího týdne mě dovolil doktor spát na boku, ale stejně to pořád není ono, když celý život spím na břiše :-D ty máš řez přes bradavky?

  • Anonymní
    Zuz594462
    18. 2. 2018

    Vyzeraju super. Som necele dva tyzdne, takze su este tvrde. A len dufam, ze jazvy okolo bradaviek sa pekne zahoja, lebo teraz to vyzera hrozne. Spanok na chrbate pre mna strasny trest. Bolel ma chrbat a z toho hlava. To uz je lepsie, ale neviem sa skratka takto vyspat.
    Teraz mavam obcas bodave bolesti v prsniku. Ale to je predpokladam dane hojenim.
    Do prace som sla na 9.den po zakroku

  • Anonymní
    Pettrah89
    18. 2. 2018

    Ahoj, tak to mě velice těší, jak se teď cítíš? Co prsa jak vypadají?

  • Anonymní
    Melodygirl
    9. 2. 2018

    Mám Motiva ergonomix opravdu nízký profil, základ vykojené jedničky

  • Anonymní
    Bro
    9. 2. 2018

    To mate opravdu nízký profil? Nebo demi? A co máte za značku děkuji

  • Anonymní
    Melodygirl
    9. 2. 2018

    Byla jsem u MUDr. Hyži a mám 270ml, nízký profil. Operace 2.2

  • Anonymní
    Zuz594462
    7. 2. 2018

    Ahojte, tak uz som po zakroku. Vsetko prebehlo v poriadku. Fotky dam neskor. Pan doktor a cely tim bol uzasny. Boli velmi starostlivi. Ci uz samotny dr., anesteziolog a vsetky sestricky
    No ja som velmi prekvapena, ze nepotrebujem nic od bolesti. Cakala som ukrutne bolesti ako to tu citam. A nic. Jasne ze ked vstavam, alebo z lahu idem do sedu tak to boli. Ale inac super.

  • Anonymní
    Pettrah89
    26. 1. 2018

    Karoli, jdi určitě do těch větších, když si dáš nízký profil 290 ml nebudeš tam mít nic, já měla stejný základ jako ty mám 340ml, když si dám košili nebo volné triko, tak to vůbec nejde na mě poznat, že jsem byla na prsach, spíš to půjde poznat asi jen v tílko nebo ve výstřihu. Teď lituji že nemám větší.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama