Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa čtyřky - navržené implantáty 300-360ml

Anonymní
aldosari
Praha · Vytvořeno: 27. 3. 2018 · Poslední odpověď 1. 4. 2018

Tak mám naplánovanou op, bude augmentace s modelací (+asymetrie). Jdu ze dvojek, chci čtyřky, navrženo mám 300-360ml, což se mi zdá docela málo... Doufám, že před op přemluvím pana dr., aby mi dal těch 360ml, nechci pak být zklamaná. Jinak měřim 170 cm, váha cca 68kg, 80cm pod prsy, žádný drobek nejsem. Pokud byste někdo měly foto zvětšení z dvojek impl. v tomto objem. rozmezí, moc ráda je pro uklidnění (snad) uvidim. Díky!

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    aldosari
    1. 4. 2018

    moc diky, to je fantasticky vysledek!!!!! Budu trvat na vetsi velikosti, snad to doladime v den operace.

  • Anonymní
    radourek263447
    1. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    stejne vazim...stejne merim...stejny obvod....dvojky pred.....man 450ml a zaplatpanbu za ne....doktor mi chtel dat 550,nesouhlasila jsem,a uz 4 roky se tlucu do hlavy:);):)souhlasit jsem mela!!!I tak jsem velmi spokojena..fotky tam mam tak kouknete.Mentor stredni profil 450ml.

  • Anonymní
    Veronika82
    31. 3. 2018

    Ahoj, ja jsem po operaci pul roku. Taky jsem mela obavu a chtela vetsi, sle nakonec jsem si nechala poradit. Mam 290 a 350 ml.pod sval-dorovnavala se tim asymetrie a spodni pradlo mam 75C. Vetsi bych ani nechtela, takhle jsou uplne idealni, vypadaji prirozene.

  • Anonymní
    Veletele
    30. 3. 2018

    Já mám velice podobne míry .Ted mám 85C podprsenku(zatim teď ještě tu pooperační )mám pod sval anatomy mentor vysoký profil 350ml a 305 kvůli asymetrii....

  • Anonymní
    Nika617933
    30. 3. 2018

    Ahoj, jsem první den po operaci, svá prsa jsem zatím videla jen asi na minutu při převazu. Měla jsem Velikost B a mám 400ml a periareolarní modelaci (vlozeno dcorcem pod sval). Bála jsem se aby nebyli moc velké, ale to opravdu nejsou! Jsou akorat, uvidime jak si sednou. Měřím 180cm/67 Kg pod prsy 78cm.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama