Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přetrvávající asymetrie po zvětšení prsou

Anonymní
Barbora1987
Mladá Boleslav · Vytvořeno: 27. 10. 2022

Dobrý den, poprosila bych Vás o názor a případně návrh dalšího postupu. V prosinci loňského roku jsem byla na augmentaci prsou. Moje původní prsa byla asymetrická a to bohužel přetrvalo i po operaci. Můj operatér navrhl modelaci kolem dvorce v lokální anestezii a ta proběhla teď v srpnu. Pomohlo to sice trošku s tvarem prsu a polohou bradavky, ale stále je to asymetrické. Poprosila jsem zároveň o zmenšení dvorce, ale teď mi přijde, že je snad ještě větší než původně. Operatéra jsem kontaktovala, ale bohužel jsem nedostala žádnou odpověď. Obracím se tedy na Vás a prosím o názor. O tu asymetrii bradavek mi už snad ani nejde, je to minimální rozdíl asi, ale chtěla bych zmenšit ten dvorec. Dá se toho dosáhnout a kolik případně takový zákrok vyjde prosím ? Přikládám foto před a po augmentaci a foto po modelaci. Děkuji a hezký zbytek dne přeji.

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama