Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Posun implatnátu dolů krátce po operaci

Anonymní
Zuzana689543
Praha · Vytvořeno: 17. 4. 2018 · Poslední odpověď 29. 4. 2018

Dobrý den, jsem 10 po operaci, kulatý implantát, 310ml pod sval. Tvar jsem měla před operací hezký, jen velikostně byly menší než jsem si představovala a tak výsledek byl hned první den po operací dle mého názoru super. Tvar přesně jak jsem chtěla, hezky přirozený, plnější vrchní část (nebylo to ani tolik nateklé). Z doporučení jsem měla nosit pás na prsa, samozřejmě včetně podprsenky. Pás jsem ale sundala už snad po 2 dnech, protože mi prsa jela rychle dolů a dneska mám pocit, že zespodu prsou jakoby ten implatnát vykukuje - tedy z kapičkového tvaru prsu se stává kapička + oblouček navíc - jizvy jsou na tom obloučku, nikoliv pod ním. Všude jsem četla opačné problémy - kdy prsa nesestupují a jsou moc nahoře a jak sestoupí po dvou měsících. Já ale potřebuju aby se už zastavily :D Na kontrolu jdu až na konci týdne - dříve doktor není v Praze a teď nevím co s tím - pás jsem dala zespodu a "vystlala" jsem si podprsenku, aby tlačila implantáty zpět nahoru. Moje otázka je, zda mohu udělat do konce týdne něco víc? Máte s tím někdo zkušenosti? Na internetu jsem o tom, že někomu šly prsa moc rychle dolů, nic nedohledala. Děkuju

13 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    eli284899
    29. 4. 2018

    Opravdu čekat, jizvy blednou a nejsou s odstupem času zřejmé...
    Ty své již také tak intenzívně nepozoruji...Vše nese svá rizika a i případnou danˇ...
    Všichni si přejeme krásné výsledky, ale i lékaři jsou lidé. Vždy se může něco stát a nevydařit na 100 %.....

  • Anonymní
    Sarlota660239
    26. 4. 2018

    Eli, děkuji vám za odpověď, jsem ráda že se konečně někdo dokázal upřímně vyslovit,ale co teď? čekat..?

  • Anonymní
    eli284899
    25. 4. 2018

    Dobrý den,
    nechci Vám brát iluze, to není Vaše chyba s posunem imlantátu, ale nevhodně vedený řez chirurga, který neodhadl rýhu pod prsy. Časem jizva částečně na pohled není tolik vidět.. Reoperací můžete získat nový řez a menší implantát, nebot pri stejně velikém, či větším bude stále vidět původní, chybně vedený řez na prsu.
    Věřte, že přesně vím, o čem píšu. Neklesejte na mysli, pozitivní je, že vzhled jizev skutečně časem vymizí. . . cca do roka, a pak ok.

  • Anonymní
    Zuzana689543
    23. 4. 2018

    Tak jsem byla u doktora a nečekaně - mám počkat pár měsíců :D
    Ne, říkal, že by to mohlo být u mě i tím, že se mi ještě nepovolila mléčná žláza. Že jsem měla svoje prsa před operací pevná a právě s velkou prsní žlázou a jak to vložil pod sval, to největší co mohl, tak se ještě neposunula dolů právě žláza a proto to vytváří tu bublinku. Jdu na začátku června znovu na kontrolu, tak uvidíme...

  • Anonymní
    Sarlota660239
    20. 4. 2018

    Tak uvidíme co nás čeká ???? můžu vidět foto?jak to máte vy?

  • Anonymní

    mich6149667

    20. 4. 2018

    Zuzi, šup na kontrolu, online to nevyřešíš ani s lékaři ani s holkama - prootože to vždy budou jen domněnky.

    Doktor to s tebou projde a budeš mít jistotu a on může případně hned něco řešit, pokud je co - protože pár dní po operaci si teprve vše sedá,odchází otok, bolestivost apod....možná to chce jen trpělivost, ale proč se stresovat, když můžeš mít jistotu a kontrolu u operatéra.

  • Anonymní
    ellen_page530801
    20. 4. 2018

    Dobrý den ten samy problém mám s jedním prsem ... Taky jizva úplně jinde a implantát vykukuje z pod jizvy .. Doktor mi řekl ze za půl roku se uvidí ? jinak posunout implantát ?‍♀️
    Vidím ze nejsem sama...

  • Anonymní
    Sarlota660239
    19. 4. 2018

    Ahoj Zuzi,já mám asi stejný problém, bohužel ?
    Jedno prso jako kdyby klouzalo dolů a tím pádem nemám podprsni rýhu pod prsem ale na prsu, můj operátor mi radil ať to prso podlepuji takovou udělanou ruličkou přímo na to místo kde to ujíždí,ale bohužel nevidím žádný rozdíl,posílala jsem foto mému doktorovi, jelikož bydlím v zahraničí, jestli je nějaká možnost to nějak zvlášť spravit,podle fotek poznal že budu muset na reoperaci ale až za šest měsíců,vše rozhodně osobní kontrola,jen doufám že už to nebude tak bolestivá záležitost ?

  • Anonymní
    Zuzana689543
    18. 4. 2018

    Dobry den, dekuji za odpoved. Povislejsi prsa jsem urcite nemela, ani zadnou asymetrii - taky jsem uz koukala ze to muze byt pricinou. Dalsi je ale spatne zvoleny implantat, ktery se tam proste "nevejde" nebo spatne nariznuta kapsa. Nehazim ale flintu do zita a uvidime co na to muj operater. Jedine co se mi ale moc nelibi je fakt, ze vsude pisou ze se to neopravi "samo" ale zaroven vetsina doktoru tlaci na to aby pacientka 3-6 mesicu "pockala". Na co mi ale neni moc jasne. Je preci jen nejaka sance ze se to zatahne samo? Moc mi neni jasne jak by to fyzicky slo ...

  • MUDr. David Tomášek

    · 18. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    To se musí opravdu vidět. Těch pár dní se to nezmění. Problém s dvojitou bublinou není moc problémem operatéra, ale stavu prsů před operací, tedy jak kdy, ale byla-li prsa před tím povislejší, tak se to stát může.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Zuzana689543
    18. 4. 2018

    Dekuju za odpoved. Koukala jsem na to a je to presne ono. I tak toho na netu moc neni a z toho co jsem pochopila, tak to neni uplne jednoduche na opravu. Tak uvidime jak se k tomu doktor postavi ...

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    18. 4. 2018

    som len laik, ale podla vasho popisu sa moze jednat o double bubble deformaciu - pozrite si obrazky na nete

  • Anonymní
    Anonymous491718
    17. 4. 2018

    Dobrý večer, můžete vložit foto????

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama