Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Polytech anatomický tvar - má někdo fotku?

Anonymní
LucieAnna
Praha · Vytvořeno: 1. 5. 2017 · Poslední odpověď 2. 4. 2019

Zdravím, prosím nemá někdo foto po zákroku s implantáty Polytech - anatomickým tvarem, ne kulatým? Stále se rozhoduji, jaký tvar zvolit, doktor mi ke mně doporučil právě tento, ale mám strach, abych neměla prsa moc dole, abych měla plný dekolt a ne spíše "placatý" :/ děkuji za názory i fotky :) 58kg/167cm, mám prsa menší dvojky, chci minimálně trojky, nejlépe čtyřky

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní

    mich6149667

    2. 4. 2019

    Fotky a recenze pacientek s polytech implantáty najdeš tady https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=polytech

  • Anonymní
    Jana440658
    1. 4. 2019

    Ja mam 70 C.Ale nemela jsem po detech fakt zadny prsa,jen pytliky od caje?A s trickem fakt nikdo nepozna ze mam plastiku.Ato jsem i mensi nez ty.

  • Anonymní
    Lucie644800
    1. 4. 2019

    Dekuju za uklidneni, me to uplne sokovalo, kdyz vyslovil to cislo. Me by se libilo mit pekny trojky a nechci, aby bylo hned do oci bijici, ze mam plastiku. Vidim, ze ty mas dokonce 440ml... Jakou mas velikost podprsenky jestli se muzu zeptat? :-)

  • Anonymní
    Jana440658
    1. 4. 2019

    Ahoj,neboj se toho maji to v oku.Ja bych ted klidne snesla i vetsi po tech 2 letech?Ale taky jsem se bala aby to nebylo moc?

  • Anonymní
    Lucie644800
    1. 4. 2019

    Ahoj, dnes jsem byla na konzultaci a mam stejnou vysku a vahu jako ty, obvod nosim 70... mam navrzeny polytech anatomicky vysoky profil 395ml, prsa vykojene dvojky a mam strach, aby to nebylo moc. Chtela bych prirozeny prsa umerny me postave. Chtela jsem se zeptat, jestli uz jsi byla na augmentaci a jak jsi spokojena? Dekuju za info ☺️

  • Anonymní
    ajjjka33
    7. 12. 2017

    Dobrý den krásná práce. Také se chystám a mám se rozhodnout mezi anatomy replickon polytech vysoký profil cca 350 ml nebo Mentor...tak jsem na vážkách a hledám info o rozdílech. Dle doktora rozdíl v implantátech není ale přikláněl by se při mém váhání k Mentoru. Kolik Vás to stáo a kde jste byla? děkuji moc

  • Anonymní

    wild6148000

    3. 5. 2017

    Krásná podprsenka Jani :-)

  • Anonymní
    LucieAnna
    1. 5. 2017

    Děkuji za odpověď, vypadaji úžasně :)

  • Anonymní
    Jana440658
    1. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Ja mám anatomicke polytech akorát asi menší než chceš ty,ale za me spokojenost nejvetsi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama