Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Polytech 235ml na malou a hubenou postavu

Anonymní
Vajtx
Zlín · Vytvořeno: 10. 9. 2018 · Poslední odpověď 3. 3. 2019

Dobrý den, jelikož je augmentace závažné rozhodnutí, zjištuji možnosti. Mám za sebou pár konzultací a favorita už mám. Jen jako každá ženská mám trochu pochybnosti o velikosti (a to asi jen z důvodu, že si to neumím reálně predstavit). Pod prsy mam zhruba 68cm, vážím 42kg a měřím 160 cm. Jsem hodně hubeňoučká a malá. Velikost prsou pevná A, šířku 9,5 - pan doktor v mém případě navrhl implantáty značky Polytech (kulaté) 235ml, typ 726 (to je předpokládám profil)

Vzhledem k mé výšce a váze je asi tato velikost akorát. Jen se obávám, abych nešla za rok znovu, kvůli možné nespokojenosti s velikostí

24 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Kelisova
    3. 3. 2019

    Moc pekna prace a pan doktor ma pravdu, na drobnych postavach velka umela prsa vypadaji fakt divne.

  • Anonymní
    Pavli
    2. 3. 2019

    Měla jsem při váze 45kg 350ml a spokojenost a přirozené..po 10letech výměna na 550ml při váze 60kg a taky spokojenost.A to mám opravdu přirozené žádné bomby.

  • Anonymní
    Popelka
    2. 3. 2019

    Jsem 8 dní po operaci. Polytech kulaté 255ml v levém prsu a 315ml v pravém kvůli asymetrii.
    Míry nevím přesně kolem hrudníku, ale mám 169cm a 59kg. Vypadá to zatím přirozeně a jsem ráda, že nemám větší. Je mi jasné, že ještě splasknou, ale i tak, budou zřejmě vypadat přirozeně. Na každém vypadají millilitry jinak a pokud také
    nemáte v prsu,, žádný'' tuk jako já... Asi by to vypadalo uměle.

  • Anonymní
    KlaraD
    1. 3. 2019

    Jěé, jsem ráda, že má taky někdo "jen" 195, pan doktor mi říkal, že mi dá okolo 215-230 ml., že by jiná velikost vůči mé postavě (168cm, 51 kg, pod prsy 65 cm), působila směšně.
    Uklidnila jste mě :)

  • Anonymní
    Vajtx
    19. 9. 2018

    Až budu mít po opce určo Ti pošlu foto ☺️

  • Anonymní

    wild6148000

    17. 9. 2018

    Jiveinko, to nevadí, klidně můžou zůstat tady i potom tam :-)

  • Anonymní
    Jiveinka
    17. 9. 2018

    Děkuji moc ?

  • Anonymní
    Jiveinka
    17. 9. 2018

    Děkuji, výsledek mě moc překvapil. Pan doktor na anatomy nic nenamítal, tak snad jsem zvolila dobře.
    Uteče to jako voda a za chvíli se tu budete taktéž chlubit..a já se budu těšit na Váš výsledek ?

  • Anonymní
    Jiveinka
    16. 9. 2018

    Ano, určitě co nejdříve přidám recenzi :)
    Šly by tyto fotky odtud smazat? Ať je pak mám jen v té recenzi..

  • Anonymní

    wild6148000

    14. 9. 2018

    Jiveinko, napíšeš prosím vlastní hodnocení s těma fotkama a infem o všem, co Ti přijde důležité, abysme to měli hezky pohromadě pro ostatní? :-) https://www.estheticon.cz/create-review

  • Anonymní
    Popelka
    14. 9. 2018

    Přesně takový prsa si představuji. Moc krásný!!!

  • Anonymní
    Vajtx
    13. 9. 2018

    Tak tohle je teda skvěle odvedená práce! Já taktéž chtěla anatomy, ale pan doktor mi doporučil kulaté, protože prý mám svá prsa hezká, pevná a tvarově OK.. Tak mu budu věřit. ? No závidím Vám holky, už to chci mít taky za sebou ?

  • Anonymní
    Jiveinka
    13. 9. 2018
    Nejlepší komentář

    Před po

  • Anonymní
    Jiveinka
    13. 9. 2018

    Je to focené na rychlo, před je chvíli před nástupem na sál, takže to nebude nic extra na pohled, ale alespoň pro představu ?

  • Anonymní
    Vajtx
    12. 9. 2018

    Budu ráda ? Na internetu už jsem snad viděla všechna zvětšená prsa, ale 98% mají implantáty nad 300 ml

  • Anonymní
    Jiveinka
    12. 9. 2018

    Já mám pod prsy cca 67 cm, váha od porodu se drží okolo 46 kg, výška 159 cm. Pan doktor mi vybral 195 ml pod žlázu. Chtěla jsem anatomy, takže anatom od Natrelle středně vysoký profil a mohu říct, že přes mé obavy jsem opravdu moc spokojená. Až budu mít fotky, mohu klidně zaslat.
    Určitě bych se této velikosti nebála, bude to hezké, přirozené.

  • Anonymní
    Vajtx
    12. 9. 2018

    Mně řekl, že mám hlavně hrudník úzký a šířku prsu 9,5, což je maloučko. No, děj se vůle boží, 19.listopadu mě to čeká ?

  • Anonymní
    Popelka
    12. 9. 2018

    Já mám taky doporučené 255ml, protože nemám žádný tuk v prsou a osobně si myslím, že by i větší implantáty viditelně rýhovaly strany. Jestli to máš jenom pro svůj pocit a ne pro nabušený dekolt jako já, tak si myslím, že je to velikost akorát. Uvidíme.... :-) Hodně štěstí x

  • Anonymní
    Vajtx
    11. 9. 2018

    Mohla byste mi poslat na email foto před a po? Pochopím jestli odmítnete.

  • Anonymní
    Lambal
    11. 9. 2018

    Děkuji, v některých věcech ani nejde poznat, že jsem si prsa nechala udělat.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama