Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plánujeme nová prsa na leden, únor, březen 2021

Anonymní
lucinkaHvezdicka
Doporučený člen
Hradec Králové · Vytvořeno: 30. 12. 2020 · Poslední odpověď 18. 3. 2021

Přeci jen je to rozhodnutí na celý život! Ráda bych si poslechla vaše názory na jednotlivé značky a velikosti implantátů, zda jste již zákrok podstoupily a je něco co byste teď změnily nebo naopak nikdy neměnily? Jak na změnu reagovalo okolí a o kolik se vám zvýšilo sebevědomí? Těším se na příběhy a doporučení

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    18. 3. 2021

    Dobrý den Ivet,
    požádejte rovnou o modelaci s augmentací- určitě to půjde. Na více informací koukněte zde - https://www.estheticon.cz/zakroky/modelace-prsou-s-augmentaci
    A už jste přemýšlela nad značkou implantátů?? Ty nejčastější jsou Motiva, Polytech a třeba Mentor, který je ve světě uveden jako TOP.

  • Anonymní
    Iveta_Peka_ova
    18. 3. 2021

    Ahojte, já jdu tento měsíc na konzultaci do Medicomu Praha a v květnu snad na sál. Potřebuji modelaci po 2 dětech, vypadam fakt děsně...prsa mam v podprsence nahrnuté :( jsou teď velikosti C, ale po úpravě bych chtěla vložit implantát, ať mám velikost D. Mám 172 cm a 75 kg. Dřív jsem měla 100 kg, takže ty prsa fakt vypadají....Po sešití prsou mi podle mě zůstanou tak B, myslíte, že mi tam budou moct implantát dát? A máte nekdo prosím zkušenost s Medicomem? Moc děkuju, Iveta

  • Anonymní
    Arabela896236
    25. 1. 2021

    Jsem dva týdny po operaci a jsem moc spokojená.Modelace s augmentaci Mentor anatom.Velice finančně nákladné ale nelituji.Až budu mít víc foto časosběr dám příběh. ☺️

  • Anonymní
    Terezka1990
    12. 1. 2021

    A ano ,cena je stejná ,augmentace ,protože znovu odpreparuji sval od hrudní kosti a implantáty...kulaté levnější a kapky a ergonomické dražší, ale to jistě víte 😊

  • Anonymní
    Terezka1990
    12. 1. 2021

    Ano ,šla, není se čeho bát když najdeš fajn chirurga a kliniku ,za mne určitě Perfect clinic a i klinika pana dr juraje payera. Jsou třeba dražší, ale já neměla skoro žádnou bolest, jen první dny bez používání rukou a s pomocí s čímkoli . Hlavně se vstáváním.. ale ano ,šla bych hned ,vše bylo naprosto super . A většina žen si po čase prsa znovu zvětšuje, strašně rychle si člověk na prsa zvykne a zapomene co měl, vlastně neměl...a přijdou mu pak menší, i kdyz nejsou ,uvidím, třeba nepůjdu a když tak jedině v zimě, ideální na hojení, přece jenom 2 měsíce jsou schovaná v kompresní podprsence a to v teple nechci ,asi bych měla opruzeniny z toho 🐵

  • Anonymní
    lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    12. 1. 2021

    @Gabi79 máte je krásná!! Všechny máte super dekolt. Moc děkuju za pomoct. Jak si to pročítám a koukám na vaše fotky tak bych šla hned zítra a už o tom vůbec nepřemýšlela. Je, ale fakt, že lehnout si na sál.. Mám z toho opravdu hrůzu

  • Anonymní
    lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    12. 1. 2021

    @Terezka1990 chcete jít už za rok znovu na sál??? Cena je v tomto případě stejná jako poprvé?

  • Anonymní
    KNicole
    4. 1. 2021

    Já měla levé větší několik měsíců. Nahoře jsem měla velký otok. Odpadlo to celé asi až po 2-3.měsících. Je to nepříjemné, ale určitě to slehne😊

  • Anonymní
    Gabi79
    4. 1. 2021

    Ahoj, prsa si urcite nech udelat, pokud po tom touzis. Ja tak udelala ve svych 34 letech. Na op jsem byla 15.10.2020, pred op prsa zadna. Implantaty mam kulate, polytech, vysoky profil, 360 ml pod sval. Pro me byl takovy ten zlom pdo normalu po 5ti tydnech. Urcite sebevědomí je uplne nekde jinde nez predtim😉jen me trochu trapi, ze prave mam stale vetsi☹️a asi uz mi pripadaji docela malé, takze si velikost poradne rozmysli😉

  • Anonymní
    Terezka1990
    31. 12. 2020

    Teď už mi ta velikost taky nepřijde, navíc když opadly otoky a tak 😁jo uznávám asi i já tak za rok půjdu ještě jednou, ale ne do monstrózní velikosti jen třeba o číslo 😊

  • Anonymní
    KNicole
    31. 12. 2020

    Ano, je to pravda. Já ji nepodstoupila,pan doktor mi řekl, ze to budou tak 4ky a to jsem chtěla a také, ze by vic nedával. Takže jsem to nechala v tomhle tak trochu na něm a také jsem mu ukazovala fotky,jaká je moje představa. Ale podle mě je to super věc. 400ml podle mě už vůbec není moc😅 ale když jsem měla ještě svá prsa,taky mi to tak připadalo. 😊 jinak dekuji za pochvalu.

  • Anonymní
    lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    31. 12. 2020

    Super!! moc díky. Podle testu mohu zákrok podstoupit :D
    380ml a 400ml vůbec jsou na mě asi moc velký, ale koukala jsem na Vaše fotky a jsou božííí.
    Je pravda, že na některých klinikách Vám udělají 3D vizualizaci?

  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    31. 12. 2020

    Zdravím vás všechny!!!
    Na stránkách Mentoru mají zdarma 2 minutový test, který vám pomůže zjistit, zda jste či nejste vhodnou kandidátkou na zvětšení prsou pomocí implantátů. Odkaz vám nechám přímo zde 😉
    👉 https://www.medimplant.cz/others/test/ 👈

  • Anonymní
    Terezka1990
    30. 12. 2020

    Dobrý den ,mám anatomy 380ml mentor od začátku prosince a už mizí otok, prsa si sedaji ,nic nebolí, spím už na boku asi 5 dní, jsou krásný...k mé postavě 167 cm a 53 kg asi ideál...foto na profilu, časem možná větší, ale teď byla tahle velikost můj strop .
    Příště asi odlehčené polytech když budou nad 400ml 😊

  • Anonymní
    KNicole
    30. 12. 2020
    Nejlepší komentář

    Sebevědomí se mi zvedlo neskutečně. Mám kulaté motiva a ta měkkost je neskutečná, vůbec jsem to nečekala. Jsem spokojená na 100%. Pokud mate nějaký dotazy, rada Vám napisu😊

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama