Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok pod prsem týden po augmentaci

Anonymní
janinka805877
Liberec · Vytvořeno: 24. 5. 2019 · Poslední odpověď 7. 6. 2019

Dobrý večer, jsem 7 den po augmentaci 350ml,kulaty impl. pod sval a celkem mě znepokojuje otok nebo co to je pod prsem, vím že je vše ještě velmi čerstvé a hojí se to, ale máte s tím někdo zkušenost?

16 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    janinka805877
    7. 6. 2019

    Jsem objednána za 14 dni na kontrolu a snad mi řekne,ze to bude řešit? impl sam od sebe si výš nesedne, a čekat na zázrak mi přijde ztráta času ?

  • Anonymní
    Vlasta
    7. 6. 2019

    Já jsem měla udělanou podprsní rýhu cca ještě o 4 cm niž než udělal doktor Vám :). - tak si udělejte představu jak nízko jsem implantáty měla. Teď se musíte obrnit trpělivostí. Ale většinou dvojité prso samo nezmizí - bohužel. Ještě Vám doktor může nabídnout, že implantát vloží pouze pod žlázu.

  • Anonymní
    janinka805877
    7. 6. 2019

    Dobrý den, já to tak mám od začátku nic mi necestuje, reop.se trochu bojím, první dny po operaci byli dost těžké...

  • Anonymní
    Vlasta
    7. 6. 2019

    já jsem vám to psala v příspěvku. Dělají to doktoři, aby se tam vešel implantát - já osobně si myslím, že to není š´tasné řešení a lepší je menší implantát bez snížené podprsní rýhy. Mě doktor tak snížil podprsní rýhu, že mě implantát nemělo co držet a putoval po celém těle. Před operací to se mnou vůbec nekonzultoval... po čtyřech měsících jsem měla implantát na břiše. (dr. se to moc líbilo - mě tedy vůbec). Vás čeká reoperace - buď s menším implantátem, nebo doktor uvolní svalovinu.

  • Anonymní
    janinka805877
    7. 6. 2019
    Nejlepší komentář

    Prý je impl posazen níž pod prsní rýhou?

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    6. 6. 2019

    toto sa samo nespravi, dohodnite si konzultaciu u iného plast.chirurga, aby ste poculi aj nazor iného odbornika

  • Anonymní
    janinka805877
    5. 6. 2019

    ? já se toho také bojím

  • Anonymní
    Alice28
    5. 6. 2019

    To je na reoperaci.....

  • Anonymní
    janinka805877
    5. 6. 2019

    Dobrý den, už je to 3 týdny po op. A stav je stejný ? dr pořad říká at vydrzim ale podle me je impl. Nizko

  • Anonymní
    Alice28
    27. 5. 2019

    Vůbec není pravda,pan doktor zřejmě se mu nechce hned upravit tu chybu... víte kolík takové případy jsou?? Počkejte to bude dobře atd,atd,pak celou situací na konec vyhodnotí úplně jinak,ale tak aby jste musela sama znova hradit celou reoperaci... mrzí mne to když vidím že existují doktory takové... chápu že to není levná záležitost...ale jsme LIDE!! Aspoň lítost,a jde hlavně o zdraví.... nechápu jak můžou takle nechat...něco co se neprovedlo... držím palce,a snad ten pán 'doktor, bude trošku lidský,a opraví to chybu...

  • Anonymní
    Adrianka464797
    27. 5. 2019

    Dobrý den pak dejte vědět jak jste dopadla..
    Snad bude vše v pořádku.

  • Anonymní
    janinka805877
    26. 5. 2019

    Pan operátor mi na základě zaslané fotografie řekl, že je to způsobeno otokem a hematomem, že se to určitě upraví,mám to od začátku. Tak uvidíme ve středu mám kontrolu...

  • Anonymní
    Vlasta
    26. 5. 2019

    Máte double boubble. - Implantát se dostává pod Vasi přirozenou podprsní rýhu.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    25. 5. 2019

    urcite to nie je normalne, navstivte svojho operatera

  • Anonymní
    Alice28
    25. 5. 2019

    Kdo vám operoval?

  • Anonymní
    Alice28
    25. 5. 2019

    Běžte k operátorovi..... není to obvyklé takový projev.....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama