Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Návrh implantátů viz. foto

Anonymní
Bro
Chrudim · Vytvořeno: 24. 1. 2018 · Poslední odpověď 23. 3. 2018

Dobrý den byla jsem na konzultaci a byli mi navrženy implantáty značky Motiva 245-265ml demi kuli mirne asymetrii. Mě se to zda velmi malo. Zajímá mě nejaky názor prosím.

18 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Bro
    23. 3. 2018

    Ano 4.5 mám termín a nic platit nebudu

  • Anonymní
    maruska415927
    23. 3. 2018

    Dobry den Kik,tak Vam preji,at se korekce jizev podari a Vy jste spokojena.Uz mate termin a budete si neco hradit sama?

  • Anonymní
    Bro
    21. 3. 2018

    Pan doktor mě z pravého prsu odevere trosku kůže prý by to mělo stačit ale nevím nevím

  • Anonymní
    maruska415927
    21. 3. 2018

    Dobry den Kik a co ta asymetrie prsou,jak ta se bude resit?

  • Anonymní

    wild6148000

    21. 3. 2018

    pan doktor nedoporučil nebo jste si sama rozmyslela?

  • Anonymní
    Bro
    19. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobrý den tak žádná reoperace se konat nebude ? pouze korekce jizev

  • Anonymní
    maruska415927
    12. 3. 2018

    Dobry vecer Kik,tak jak pokracuje Vase reoperace prsou,ptam se proto, protoze se taky v brzke dobe chystam na modelaci prsou a tak bych chtela vedet,jak se k tomu pan doktor postavil,dekuji za odpoved.

  • Anonymní
    Bro
    4. 3. 2018

    Prikladam fotku před je tam razantní rozdíl to ano ale za tu cenu bych si představovala lepší výsledek no nic vše proberu s panem doktorem hezky večer

  • Anonymní
    maruska415927
    4. 3. 2018

    Dobry vecer,objednejte se k panu doktorovi na konzultaci a tam to s nim vsechno proberte,ve Vasem pripade si myslim na reoperaci mate narok,je to vylozene chyba operatera,drzim palce.

  • Anonymní
    Bro
    1. 3. 2018

    Dobrý den volala jsem panu doktorovi a plánovanou agmentaci jsem nakonec odrekla ale momentálně silne uvažují o tom ze by mě nejspíš udělal reoperaci ale nejsem si jistá jestli by pan doktor nebyl proti

  • Anonymní
    eli284899
    26. 2. 2018

    Dobry den, i laik vidi bohuzel nevzhledne odvedenou praci u niz bude potreba modelace, a pak zvetseni. Preji Vam dobreho, uspokojiveho porizeni.

  • Anonymní
    maruska415927
    25. 2. 2018

    Dobry den Kik,nejsem plasticky chirurg,ale kdyz kouknu laickym okem,tak si myslim,ze u Vas jen augumentaci neziskaze pozadovany tvar prsou,podle me by jste si mela napred nechat udelat reoperaci prsou u toho stejneho chirurga,co jste byla na modelaci a potom s odstupem 3-6 mesicu augumentaci,moc Vam preji krasna prsa,protoze je to sen kazde zeny,tak to neuspechejte.

  • MUDr. David Tomášek

    · 28. 1. 2018

    Mně se dle fotodokumentace spíše zdá, že by bylo třeba prsa upravit celkově. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    maruska415927
    26. 1. 2018

    Dobry vecer,jen jsem se chtela zeptat,kde jste byla na modelaci?Dekuji za odpoved

  • Anonymní
    Bro
    26. 1. 2018

    Dekuji pane doktore, ja jsem to tam nezmínila jsem po modelaci prsou. Myslíte když se provede jen augmentace ze prsa se povolí?

  • MUDr. Josef Kulhánek MBA

    · 26. 1. 2018

    Dobré ráno,

    tak jste jen po modelaci prsů? Na fotografiích jsou vidět jizvy pod dvorcem.Usuzoval jsem jen podle fotografií, i tak bych asi při augmentaci novou modelaci doporučoval.

    Hezký den

    Kulhánek

  • Anonymní
    Bro
    25. 1. 2018

    Dobrý den nevím jestli jsem sparavne pochopila co jste napsal ale momentalne žádné implantáty nemam.

  • MUDr. Josef Kulhánek MBA

    · 25. 1. 2018

    Dobrý den


    podle fotografií bych doporučil hlavně novou modelaci prsů se zkrácením dlouhé vertikální jizvy a zpevněním tvaru prsů. Implantáty jsou v ´dolní polovině prsu a jedná se o bottoming up deformitu prsů. Podle fotografie jste štíhlá velikost maximálně kolem 300 ale to se bez porovnání s postavou, šířkou ramen a podobně špatně odhaduje.

    Hezký večer

    Kulhánekl

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama