Vytvořit téma

Motiva nebo Polytech

Karoll
Doporučený člen
Hradec Králové · Vytvořeno: 23. 2. 2021 · Aktualizace: 26. 2. 2021

Dobrý den ráda bych uvítala každou zkušenost.Vybírám ze dvou druhů implantátů a ráda bych věděla který je asi lepší, který jste si dali vy nemůžu se rozhodnout tak pokud máte konkrétní zkušenost budu ráda děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

3 komentáře

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • tesina
  26. 2. 2021

  Dobrý den, jsem 11měs. po OP prsou - modelace + augumentace - implantáty zn. MOTIVA Round a jsem velmi spokojená. Prsa mám hezky nahoře, drží tvar, jsou krásně měkká, poddajná, chovají se vlastně jako přirozená prsa ženy (v lehu, předklonu, úklonu). Žádné problémy nejsou a nebyly, hojení velmi dobré. Za sebe velká spokojenost a doporučuji. Jen doplnění - M.Round je na vyplnění spíše horní části a M.Ergonomix jsou kapkovité tvary, vlastnosti jinak úplně stejné. Já chtěla spíš vyplnit tu horní část, neb kleslosti prs jsem si užila dosti a pan doktor to tak taky viděl. Držím pěsti pro správně rozhodování, za mě tedy MOTIVA. :-)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • kakachnicka
  24. 2. 2021
  Nejlepší komentář

  Dobrý den, Karoll, jsem teprve 2 měsíce po augumentaci prsou a zvolila jsem implantát Polytech sensitive 255 ml vysoký profil. S implantáty jsem velmi spokojená, dělají hezký tvar prsou, prsa už příjemně měknou, žádnou tíhu na hrudníku necítím. Po dobu hojení se žádné komplikace neobjevily. Za sebe mohu polytech vřele doporučit. Hezký večer 🙂

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • IvanaNetolicka
  24. 2. 2021

  Dobrý den,

  já mám nově polytech replicon a velká spokojenost.Společnost funguje také dobře na facebooku, kde mi pomohli vybrat správný implantát. JSem 6 týdnů od operace a prsa už krásně měknou a vypadají skoro jako by byla moje. :-)

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!