Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Masketomie a modelace s augmentaci

Anonymní
ollie
Praha · Vytvořeno: 9. 2. 2016

dobry vecer chtela bych se zeptat jsem po masketomii prsu v ten samy den 22.7.2015 modelace s augmentaci operace probehla relativne v poradku leve prso se hojilo krasne a nyni je uz uplne zahojene jen je v nem stale dost tekutiny viditelne na rvni pohled co se tyce praveho prsa to se zdalo ze bude take v poradku ale presne po dvou mesicich mi praskla jizva pod bradavkou a byl videt implantat tudiz jsem v zari podstoupila prvni reoperaci pote se zdalo ze uz to bude dobre a najednou to prasklo znova v tom samem miste tak jsem sla na druhou reoperaci muj osetrujici lekar mi z dirky 4 mm udelal jizvu velkou 5cm co jsem vubec nepochopila ale budiz doufala jsem ze vi co dela dnes je to pres 2 mesice co jsem po te druhe reoperaci a prso mam uz mesic otevrene a nikdo to nijak neresi pouze antibiotika tech jsem mela posledni pul rok uz 7 druhu . mohl by mi prosim nekdo poradit co s tim mam delat obcas mi prsa vyteka cira tekutina ne jenom ze se nemuzu diky otevrene rane venovat synovi tak jak bych chtela ale nemuzu ani nastoupit zpet do prace uvazovala jsem o zalobe na tu urcitou kliniku ale co z toho zdravi mi to nevrati. prosim muzete mi nekdo poradit moc dekuji fotografie porizene po prvni operaci na prvni pohled je videt ze to prave prso neni uplne v poradku

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama