Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak jste fungovaly doma těsně po augmentaci?

Anonymní
Veletele
Jihlava · Vytvořeno: 29. 12. 2017 · Poslední odpověď 9. 1. 2018

Prosim ženy ,které podstoupily zvětšení prsou pomoci implantátů ....Jak jste zvladaly domácnost po zákroku?Proste ty běžné věci a hlavně malé děti ....Určitě se tu najde někdo,kdo měl malé děti mezi 1-2 lety

33 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Marky33
    9. 1. 2018

    Nemate zaco. ?

  • Anonymní
    Veletele
    9. 1. 2018

    Marky dekuju za příběh

  • Anonymní
    Marky33
    9. 1. 2018

    Tak ja sem byla pred necelymi 3 mesici. Doma mam holku 6 a kluk byl v ty dobe rok a pul. Prvni tyden sem malyho vubec nezvedala. Do sprchy a ven tapal sam a do postylky vlezl taky sam. Mame vyndavaci tycky. Ridit sem nemohla asi 10 dni. Takze jsme jezdily s tatou k babicce a ta mi ho davala do stolicky abych ho nakrmila. Jeste ze v tu dobu marodil. Jinak bych to sama nedala. Ale pak sem uz po 14ti dnech fungovala v praci. Zadny tezky veci sem nezvedala a zvladla sem to. Ted uz nepoznam ze sem na nejaky operaci byla. Takze pro me bylo asi nejhorsich prvnich 10 dnu. Prvni dva dny sem se pul hodiny zvedala z postele. Taky sem se bala jak to zvladnu. Ale zalezi na kazde zene jak a kdy co zvladne.

  • Anonymní
    Veletele
    8. 1. 2018

    Přišlo mi,ze kdyby se mu nechtělo curat,tak tam jsem ještě teď ?

  • Anonymní
    Ajka306826
    8. 1. 2018

    jo a to jsem ještě chtěla,já když jsem byla na konzultaci ,tak jsem odcházela po dvou hodinách ! a pan doktor se pořád usmíval.je prostě skvělý.Ajka

  • Anonymní
    Ajka306826
    8. 1. 2018

    dobrý večer tak to jsem ráda,že jsem vám trochu dala typ.Pan doktor je skvělý a já jsem věděla hned ,že jdu k němu.Byla jsem nadšená i z nemocnice,že si mě tam nechají i déle než je jeden den.Jinde by vás hnali domu.Já si to po operaci nedokázala představit a byla jsem ráda ,že dojdu na záchod ,natož pak jít domu.Takže vám budu držet palečky ,abyste byla spokojená jako já a bez komplikaci.Já jdu v pátek na kontrolu po dvou letech a pořád obrovská spokojenost.Když budete mít náladu tak napište jak jste dopadla.Ajka

  • Anonymní
    Veletele
    8. 1. 2018

    Ajko,já jsem tak strašně spokojena.45 minut BEZPLATNÁ konzultace!!! Na první mě stalo 20 minut 500,- / stejne implantáty plus vse okolo za 68 000,- u první konzultace toto všechno za 88 000,- pan doktor i sestřička udělali skvělý dojem.I to,ze nemusím zůstat jen jednu noc pokud si nebudu jistá to mě naprosto utvrdilo v tom,ze se sverim do rukou prave panu Procházkovi ....Mám i termín ?

  • Anonymní
    Ajka306826
    8. 1. 2018

    Zuzko nic jsem neplatila?A mám mentor anatom.a celkem mě to stálo 63.000kč.Byla jsem v nemocnici celkem 4dny.trochu vic mě teklo z drenu.ale pan doktor za mnou chodil i o vikendu(mimo svoji službu)Mohu ho jen a jen DOPORUČIT!!;Ajka

  • Anonymní
    Veletele
    8. 1. 2018

    Ajko,lepší zprávu jsem si dnes nemohla precist?jdu k němu dnes na konzultaci...vzpomenete si na cenu konzultace?Ja se nezeptala?udělala jste mi opravdu radost!!!

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    8. 1. 2018

    Chapu, ja byla na nekolika konzultacich a kazdy lekar ma jina doporuceni v dobe rekonvalescence a jine zvyklosti a uz je jen na nas koho si vybrat a duverovat mu. Ja jsem byla absolutne bez bolesti, jen jedna injekce v pooperacni dobe a pak uz nic. Doma jsem nemusela brat zadna analgetika, ale kazda mame jiny prah bolesti. Drzim vam palecky a at vse dobre dopadne. Nejspis je asi nejlepsi si zde nemotat hlavu a dat na vaseho operatera :)

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    8. 1. 2018

    Odbornik pres plastickou chirurgii nejsem, ale pouha zdravotni sestra z chirurgickeho oboru...omlouvam se, pokud muj komentar vyznel tak, ze bych nekoho poucovala. To rozhodne nechci a ani nemam kompetence. Ale na tomto portale si sbirame potrebne informace, at pred, nebo jiz po zakroku a pokud tu budete travit tolik casu co ja, tak sama poznate, kolik je zde rozdilnych rad, pouceni, doporuceni a zkusenosti. Jestli jste cetla vse, tak ja sama doporucuji poslouchat sveho operatera, ktery vi nejlepe, co v dane oblasti delal a jak to tam vypada. Kazda si urcite vybrala toho sveho plastic.lekare podle bud recenzi, nebo doporuceni a nezbyva nam, nez jim duverovat. Nejspis kazda si vybirame zkuseneho plastickeho lekare a jak vy, tak i ja primare :)

  • Anonymní
    Ajka306826
    8. 1. 2018

    Dobry den Zuzko p.Mudr.Procházku moc schvaluji.byla jsem před 2lety a maximálni spokojenost.Perfektni přistup i v nemocnici?Ajka

  • Anonymní
    lenuska513838
    7. 1. 2018

    PAní Jitko a vy jste z oboru plastické nebo jakékoliv jiné chirurgie? Mne operoval zkušený primář plastické chirurgie a nedovolila bych si jého doporučení zpochybňovat ;-) A nedovolila bych si tady někoho jiného poučovat, pokud nejsem odborník ;-)

  • Anonymní
    Veletele
    7. 1. 2018

    Já už mám nakročeno ?

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 1. 2018

    Jojo, presne tak, ridte se radami sveho lekare a vlastnimi pocity. Tady je tolik odlisnych informaci, ze by z toho jeden zblnul :)

  • Anonymní
    Veletele
    7. 1. 2018

    NAŠLA JSEM TO ? Zatěžování prsních svalů po augmentaci ničemu nevadí

    Pohyb prsních svalů po augmentaci vůbec ničemu nevadí. Tím, jak žena po zvětšení prsou zatíná prsní sval, masíruje implantát tam, kde ho masírovat má. Když prsní svaly jemně zatěžuje, pomáhá implantátům usadit se tak, jak mají.
    Na webu se často objevuje, že ženy po augmentaci nesmí zvedat ruce nad hlavu, což je nesmysl, naopak to dělat musí. Ono to hodně bolí, takže se tomu vyhýbají, ale pokud to zvládnou, klidně se mohou učesat, obléknout, atp.
    Americká společnost plastické chirurgie po zvětšení prsou silikonovými implantáty doporučuje zvednout ruce nad hlavu každé 2 hodiny. Znám pacientky, které dostaly instrukci, že 3 týdny po augmentaci nesmí nezvedat ruce nad hlavu, aby pak další 4 týdny musely chodit na rehabilitace a řešit ztuhlá ramena, aby zase dokázaly zvednout ruce.

  • Anonymní
    Veletele
    7. 1. 2018

    Četla jsem tuším u pana doktora Hýži z Leticie přímo na stránkách kliniky,ze ruce ba naopak zvedat musíte alespoň každé dve hodiny,aby si implantáty sedly....už jsem z toho jelen ?

  • Anonymní
    Veletele
    7. 1. 2018
    Nejlepší komentář

    To prave každý doktor řekne něco jiného...Kamaradka sla po 14 dnech do práce a to prosim dělá kadernici!!!Kontrola v pořádku,bolesti žádné.Nekde čtu po 2 měsících běhání a cvičení se zátěži...už jsem tady z toho tak zblbla,ze si asi vypnu upozornění a vrátím se sem až bude po všem ?Hlídání budu mít možná i na cely týden....S menšími dětmi to budou mít ženský horší, to jsem rada ze moje už jsou soběstačné více...Budu se řídit radou svého doktora,nic jiného nezbývá žádné z nás...

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 1. 2018

    Zdravim, ctu zde vase komentare, ale pokud se rozhodnete pro augmentaci prsnimi implantaty, tak urcite je dobre si zaridit hlidani deti. Prekvapuje me zde komentar, kde lekar schvalil zvedani ditete po 14dnech. Rekla bych, ze je to doslova hazard, za tak kratkou dobu jeste nejsou zdaleka impl.prihojeny a muzou nastat komplikace. Vzdyt cviceni povoluji az po 3mesicich, konkr.horni partie se zatezi. Ja osobne bych volila tedy jiny termin, az budou deti sobestacne, anebo si zaridila hlidani. Jde preci jenom o vase zdravi a nemalou castku penez. Vznikem komplikaci se vam tak akorat muze doba rekonvalescence pekne prodlouzit. Preji pekny den Jitka

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 1. 2018

    Ruce nad hlavu zvedat nesmite minim mesic po , radi spise 6tydnu a to ne z duvodu, ze by to neslo, ale predevsim kvuli hojeni. Mne myl hlavu pritel a byla to fakt zabava, mam dlouhe a navic huste vlasy, ale zvladli jsme to :)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama