Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantát 270ml velikost košíčku C?

Anonymní
Lambal
Praha · Vytvořeno: 25. 6. 2018 · Poslední odpověď 27. 8. 2018

Dobrý den, je možné že budu mít po augmentaci 270ml pod žlázu velikost košíčků C? Momentálně mám po dvou dětech prsa vel. A.

38 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    cerna_mamba247963
    27. 8. 2018

    jj ja take pred operaci s bidou male B a po modelaci s augmentaci krasne D++ mam implantat kulaty profil Mentor 275 ml pod svalem

  • Anonymní
    KatRu
    27. 8. 2018

    Dobrý den, troufám si odporovat komentářům. Měla jsem velikost A až B, mám 260ml anatom a kupuji si velikost D a občas i to je na hraně (bez výztuží). Takže za mě to možné je:)

  • Anonymní
    Chrissy
    6. 8. 2018

    Nevěřím, že máte 78 cm po prsy, přes prsa 105 a podprsenky 75 D Vám "krásně sedí". Podle kalkulačky byste měla mít 75H/80G. Nosit špatnou velikost podprsenky není vůbec dobré, už jen proto, že máte implantáty.
    Zkoušela jste si už někde jiné velikosti než D nebo chodíte jen do řetězcích kde větší košíček nemají?

  • Anonymní
    Simona723614
    29. 7. 2018

    Dobrý den!Tak,ze říkáte ,ze jste měla tak půlky prsa?Prosim budu moc rada za vaše foto,pokud možno i před a po.Dekuji XXXXXXX - email byl smazán z důvodu ochrany soukromí. Můžete uživatelku kontaktovat skrze soukromou zprávu z jejího profilu

  • Anonymní
    Lambal
    29. 7. 2018

    Ahoj prosím budu vděčná za foto emai XXXXXX. Moc děkuji IvaXXXXXXX - email byl smazán z důvodu ochrany soukromí. Můžete uživatelku kontaktovat skrze soukromou zprávu z jejího profilu

  • Anonymní
    lenuska513838
    29. 7. 2018

    Ahoj, já jsem měla prsa možná jako vy, co píšete a mám 360 ml kulaté pod sval a mám teď košíček B. Jako po operaci třeba i ty 4 měsíce jsou stále otoky a velikost opravdu opadne až o jednu velikost. Já si dva měsíce po operaci taky kupovala hrdě podrpdy až C, ale teď po 9 měsících je realita fakt jiná...Počítejte s tím, že se to opravdu zmenší o velikost...Kdyžtak mi pošlete mail, mohu poslat foto...

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    27. 7. 2018

    Vubec se zde nepretahuji :), nemam proc...ja mam na dane miry vel.podprsenky 75 F, G, jak kterou,vami uvedene miry jsou hodne rozdilne, jen jsem reagovala na dany komentar...

  • Anonymní
    markiza
    12. 7. 2018

    Děkuji. Ano B-C

  • Anonymní
    Simona723614
    12. 7. 2018

    Musím říct,ze mate prsa moc krásná,úžasná ? To mate,plnejsi C?Dekuji jste hodna.

  • Anonymní
    markiza
    11. 7. 2018

    Každopádně je to fajn, že do toho jdete. Změní to Vás k lepšímu. Lituji, že jsem se rozhodla až ve 44 letech.

  • Anonymní
    markiza
    11. 7. 2018

    Pokud jsou pevné tak 330 budou trochu větší no...Posílám foto 2 měsíce po operace. Mám 50kg a 155cm. Pokud to Vám pomůže nejak. Hezký večer.

  • Anonymní
    Simona723614
    11. 7. 2018

    Hodně kůže nevím,ani bych neřekla.Mala srovnatelné prsa,tak půlky.Vzdycky jsem měla malá tak jedna a půl ,ale pevná.Chci,aby byli přirozené.Tak,ze zaklád jste měla B plus 280 ml.Mydlela jsem,ze pravé teď mate po augmentaci B.A jdu k Mudr.Hyzovi.

  • Anonymní
    markiza
    11. 7. 2018

    Dobrý den. Pokud máte hodně kůzi, tak 330 je dobrá volba. Váš doktor ví co děla. Já jsem měla B a mám 280ml. Fakt supr trefa. Jsem velmi ráda. Chtěla jsem do 315ml ale hodně sportuji. Jedině, co jsem chtěla byly anatomické. Sestra má kulaté 270 a vypadaji umělé.

  • Anonymní
    Simona723614
    10. 7. 2018

    Dobrý večer!Muzu se prosím zeptat kolikatky jste měla před tím?I mě čeká augmentace a rozhodují se mezi 280 a330 anatomické částečně pod sval.Ted nemám už ani A po kojení.Jsem drobnější postavy a bojím se,aby už to na mě ty 330 nebylo moc,ale MUDr.se k nim přiklání .Dekuji S.

  • Anonymní
    cerna_mamba247963
    7. 7. 2018

    no me je spis divne ze mate tak malo pri tak velkem implantatu delam cely zivot v hospode a mim kolik je pullitr ale asi kazdeho vec a nebudu se tu pretahovat kdo ma vetsi prsa jen jsem psala iviens svuj nazor a miry a at si kazdy udela svuj nazor ze

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 7. 2018

    No me prave prijde ten rozdil velky...

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 7. 2018

    Ja take sportuji, vyska 177cm, stredni profil Motivy 520 pod sval, je to divne, ze mate to same pri tak malem implantatu... :)

  • Anonymní
    cerna_mamba247963
    7. 7. 2018

    no ted koukam na vase fotky a rozdil mi neprijde oproti me skoro zadny teda ma to ze mate 520???

  • Anonymní
    cerna_mamba247963
    7. 7. 2018

    Ano opravdu prez prsa 105 mereno presne prez bradavky a pod prsy 80 ale ja mam sportovni postavu uz zase po 6 tydnech po operaci posiluji tak asi proto jde take o celkovou stavbu tela a tvar implantatu ja mam kulaty profil Mentor 275 ml pod svalem a merim 175 cm tak nevim

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    7. 7. 2018

    Zdravim, mohu se zeptat...urcite mate 105cm pres prsa pri 270ml? Ja mam take 78cm pod prsy a pres prsa 102cm pri 520ml a vel podprsenky 75F nebo 75G, prijde mi to velky rozdil....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama