Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Důlky na prsou po augmentaci

Anonymní
Mirka456228
· Vytvořeno: 24. 10. 2018 · Poslední odpověď 29. 10. 2018

Dobry den, dokázal by prosim nekdo poradit, zda je tento problém na reoperaci ? Vložené anatomické implantáty bradavkami. Cca po roce po operaci se udělaly jakoby doliky, prohlubně ( viz foto ) směrem k dekoltu. Moc dekuji za vaše názory ( názor operátora znám ), ale rada bych slyšela více názoru ...

12 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Alice28
    29. 10. 2018

    Zkuste masírovat prsa, třeba 2 krát denně, kruhový směrem.A jestli jste poslední dobu zhubla, snažte přibrat...

  • Anonymní
    Alice28
    29. 10. 2018

    Anatomické implantáty...k tomu v horní části prso máte úplně míň.. prsní žlázy což odpovídá efektem..Ale ji když byste měla kulatý Mentor, vlnění byste pravděpodobně měla v dolní části prso..Mela jsem po operaci v dolní části prso takové vlnění,a už jsem 5 měsíce po op,a spravilo se to...Za to nemůžou ani implantáty,ani doktor.

  • Anonymní
    Alice28
    29. 10. 2018

    Za to implantáty nemůžou...tam kde máte takový vlnění,je kvůli tomu že tam nemáte dostatečná prsní žláza.Dalo by se upravit s doplnění vlastní tukem,ale ten výsledek by byl jen krátkodobě...Jestli vám to vadí tak moc ,muj názor je vyměnit implantáty za menší...Ale podle mne není nic tak hrozně,a myslím si že je to zbytečně projít znova operace,atd.S časem to se upraví samo.

  • Anonymní
    Mirka456228
    28. 10. 2018

    Jedna se o Mentor - anatomické, 300ml

  • Anonymní
    Mirka456228
    28. 10. 2018

    Moc dekuji za odpověď

  • Anonymní
    markiza
    28. 10. 2018

    Ano, máte pravdu, je to vlnění implantátu. " My používáme nejlepší a nejkvalitnější implantáty v Evropě....bla bla bla, fuj spíše ostuda Evropy".

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    27. 10. 2018

    Co ty prohlubně nechat vyplnit vlastním tukem já mohu doporučit pana doktora Jana Pilku z kliniky Aesthevita

  • Dobrý den,
    z fotografie nelze přesně určit, zda je reoperace ve Vašem případě nutná či nikoliv. Důležité je podstoupit osobní konzultaci, na základě které stanovíme další postup. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle *************** nebo e-mailem ****************
    S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa
    ***************

  • MUDr. David Tomášek

    · 25. 10. 2018
    Nejlepší komentář

    Fotka je mizerná a podle ní nelze moc určovat přesne co to je. Vlnění implantátu to nebude, protože anatomické implantáty mají kohezivní gel, který by toto vlnaní neměl dělat. Nevidím celá prsa, ale troufám si tvrdit, že se jedná o výrazně veliké implantáty a zde je patrný rozdíl mezi žlázou a implantátem. Tuto vlnu asi nikdo neopraví, pokud se nedají nejspíše menší implantáty ali i tak to bude problém, protože vysouvat menší implantáty z řezu kolem dvorce bude technicky složité.
    Ale nevěřte mi, jsou to jen mí dohady podle velmi spatného řešení fotek, třeba opticky kvalitních, ale pozičně ne.
    Musí se to vidět.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Joanna562899
    25. 10. 2018

    Podle mě je to vlnění implantu

  • Anonymní
    barborik_marce165862
    25. 10. 2018

    Taky by mě zajímalo

  • Anonymní
    Allima
    24. 10. 2018

    Mohu se zeptat co je to za implantáty?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama