Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Citlivost prsou po augmetaci

Anonymní
Pettra89683523
Brno · Vytvořeno: 17. 4. 2018 · Poslední odpověď 19. 4. 2018

Dobrý den, prosím o názor pravého prsa, byla jsem u svého lékaře, ten však tvrdí že je vše v pořádku, prso je měkké, ale pocit mám jak kdyby bylo moc zcvakle a není tak rozlite jak to levé a implantát při dotknuti cítím (když se opru o nohu, lehnu na břicho) u levého ani nevím, že mám implanty. Děkuji za názor

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Netta
    19. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    Souhlasím. Jsou povedená na jedničku!?

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 4. 2018

    Toto se musí osobně vyšetřit. Pokud Vás neuspokojila odpověď operatera, pak si stav objektivizujte u jiného kolegy v oboru. Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovaný v oboru)se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    Pettra89683523
    18. 4. 2018

    Děkuji moc ? já z nich úplně odvazana nejsem ?

  • Anonymní
    Nina123
    18. 4. 2018

    Dobrý den, prsa máte úplně luxusní, krásná práce. Rozdílná citlivost prsou po operaci s implantáty je asi normální jsem někde četla... ale zajímají mě názory ostatních. Tak snad někdo napíše.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama