Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Blízkost implantátů - mezera mezi prsy

Anonymní
Allima
Brno · Vytvořeno: 3. 4. 2019 · Poslední odpověď 22. 4. 2019

Ženy, dámy po augumentaci, taky máte takovou obrovskou mezeru mezi prsy, když si lehnete? Mám kulatý motiva ergonomix. Vypadá to nepěkně. Příště blíž k sobě pane doktore. ?

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    klaruska508780
    22. 4. 2019

    mam to same 2 roky po operaci

  • Anonymní
    Allima
    20. 4. 2019

    Tak to jste mě trochu uklidnila. Taky je tam místa dost. A jedno prso mi s implantátem ujíždí do strany víc než druhé.

  • Anonymní
    Dulcinella
    Doporučený člen
    19. 4. 2019

    Jo, mám taky...možná by se mi doprostřed vešlo ještě jedno :-D

  • Anonymní
    Iriska786159
    4. 4. 2019

    Děkuji za odpověď, jste hodná, věřím, že jste spokojena se vzhledem a s kvalitou a že tam už prsa máte ?..proto do toho jdeme ?

  • Anonymní
    Allima
    4. 4. 2019
    Nejlepší komentář

    Zdravím, velikost 340 ml, a spokojená dá se říct, že ano. Sice ještě řeším asymetrii masážemi, ale i tak. Bylo mi vysvětleno, že to je tím, že na hrudníku nemám tolik tukové vrstvy, která by ty hrany implantátu zakryla a také záleží na povrchu implantátu. Já mám hladký, kolem implantátu se dělá tenká vrstva tkáně a proto se více hýbou. Kdyby byl použitý hrubší povrch, implantát by pevněji srostl s tkání a méně by se hýbal. Je to ale pak za cenu tuhosti. Hrubší povrch - implantát tušší, hladký povrch implantát měkčí. Ergonomix se nejvíce podobají ženskému prsu a jeho chování. Když stojím není mezera tak veliká. Netuším, jestli by pomohla širší základna implantátu, to už je teď stejně jedno a budu to řešit až min. za 10 let... doufám. :-D

  • Anonymní
    Iriska786159
    3. 4. 2019

    Dobry den, mohu se zeptat, zda jste tedy s aug. spokojena, jaka velikost byla pouzita,? A kde se provadelo?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama