Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace prsou - zkušenosti s p. Kurialem

Anonymní
jindriska229516
· Vytvořeno: 27. 7. 2014 · Poslední odpověď 2. 8. 2014

Dobry den, chystam se na augmentaci k panu Kurialovi do Ceskych Budejovic. Mate s nim nekdo zkusenosti? Diky Jindriska

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    kary
    2. 8. 2014

    dekuji moc potom vam napisu jak vse dopadlo

  • Anonymní
    falt6146328
    2. 8. 2014

    Držím Vám palce :)

  • Anonymní
    kary
    1. 8. 2014

    ano, vse dodrzim, uz se tesim jen z toho uspani mam obavy, je to des co jsem si precetla

  • Anonymní
    falt6146328
    1. 8. 2014

    K panu doktorovi P. Novakovi z Brna bych se jit na operaci nebala, i kdyz nejake komplikace mohou po operaci nastat vzdy, určitě nepodceňte předoperační vyšetření a před operací neberte zadne leky redici krev, ani wobenzim, slysela jsem od vice doktoru, ze to muze zpusobit velke problemy.

  • Anonymní
    kary
    30. 7. 2014

    pani doktorko moc vam dekuji toto jsem asi potrebovala slyset jsem vam vdecna a jeste jednou dekuji

  • MUDr. Jiřina Šilhánková

    · 30. 7. 2014

    Dobrý den.

    Chápu, že tápete v tom obrovském seznamu plastických chirurgů.

    Plastický chirurg Pavel Novák je stejně precizní, klidný, s dobrou energií a má mnoho zkušeností v oboru. Jistě jste se z nějakého důvodu rozhodla pro jeho osobu. Jestli jste vnímala konzultaci dobře a pojala jste důvěru, tak bych se nerozmýšlela.

    Myslím, že je to stejně správná volba jako dr. Kuriál v Českých Budějovicích jen dr. Novák je na Moravě.

  • Anonymní
    kary
    29. 7. 2014

    pani alzbeto a mohu se zeptat na pana doktora pavla novaka mate nekdo snim skusenost dekuji

  • Anonymní
    falt6146328
    28. 7. 2014

    Od pana doktora Kuriala, stejně tak od pana primáře Maříka z Českých Budějovic bych bez obav nechala operovat cokoliv :) Od paní doktorky Šilhánkové taky.
    Paní doktorka má pravdu, že i pokud je plastická operace provedena špičkovým plastickým chirurgem, mohou po ní nastat komplikace. U zvětšení prsou například kapsulární kontraktura, nebo špatné hojení. Obojí je nepředvídatelnou reakcí těla na operaci a většinou nesouvisí s prací operatéra. Alžběta

  • Anonymní
    kary
    28. 7. 2014

    dobry den ja se chystam kpanu pavlovi novakovy brno muzete take neco napsat dekuji

  • MUDr. Jiřina Šilhánková

    · 28. 7. 2014
    Nejlepší komentář

    Dobrý den.

    Já pracuji jako v oboru plastické chirurgie v regionu Moravy. Tohoto pana doktora jako plastického chirurga mohu jen doporučit. Profesionalita, preciznost, odborný přehled, jemnost a dobrý člověk.

    Hodně štěstí.
    I Ti nejlepší z nás mají komplikaci, ale věřím, že u tohoto lékaře budou minimalizovány.

    Jiřina Šilhánková

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama