Vytvořit téma

Augmentace prsou Ostrava

dominika23
Havířov · Vytvořeno: 5. 1. 2017 · Aktualizace: 26. 4. 2018

Dobrý den, chci podstoupit augmentaci prsou v Ostravě, ale stále se nemohu rozhodnout pro lékařě. Nějaká doporučení, který lékař je v tomto městě eventuálně okolí nejlepší? Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

58 komentářů

• sasa650246
    26. 4. 2018

Zitra jdu teprve sundat obvazy a nasadit podprsenku tak vydržte bude se snazit vam zitra vse napsat a prilozim konecne i fotografie ☺

• Anonymní

26. 4. 2018

Sasi, pojďte nám k tomu prosím napsat celou zkušnost, je to k nezaplaceí pro ostatní ženy - asymetrii i strach z operace řeší tolik žen - moc jím tím pomůžete...no a kdyby byly i fotky před a po operaci, to by bylo perfektní, vložit jej můžete zde: https://www.estheticon.cz/pridat-pribeh?url=aHR0cHM6Ly93d3cuZXN0aGV0aWNvbi5jei9wYWNpZW50aQ%3D%3D

• klaruska508780
    24. 4. 2018

Ja nebyla pred vysetrenim na sono prsou

• Eli689364
    24. 4. 2018

děkuji, radši si tedy zajdu :)

• Eli689364
    24. 4. 2018

ať to dobře dopadne :)

• sasa650246
    24. 4. 2018

U pana doktora Zakouta?

• sasa650246
    24. 4. 2018

Ano sono je nutne a je jedno kolik vam je let??

• Hanulka00
    24. 4. 2018

Mě je 26 a na sono jsem nebyla. Operaci mám dnes.

• Eli689364
    24. 4. 2018

holky, zajímá mě, šly jste před vyšetřením na sono prsou? Operace mě čeká 5.6. u Dr. Zakouta, je mi teprve 22 tak netuším jestli si zajít i na sono, když to ve složce nebylo psáno :)
    Děkuji vám :)

• sasa650246
    23. 4. 2018

Aha? byla jsem u pana doktora Zakouta ? asymetrie byla viditelna hodne hlavně v plavkách nebo i v podprsence,moc jsem se bála ze po zákroku budu mit kolem dvorce kuzi pokrcenou ale dnes jsem koukla a je to nadhera ☺ v utery mam kontrolu tak treba uz mi sundaji obvazy ,nic me uz neboli vcera jsem si vyplela celou zahradu? poslu foto az budu bez bandáže ??

• Anonymní

23. 4. 2018

Saši, já jsem z toho nevyčetla, kde jsi tedy nakonec byla? Vidím, že máš Mentory vysoký profil 380ml a do druhého 450ml - 60ml rozdíl, byla asymetrie předtím viditelná?

Pojď nám k tomu napsat tvé hodnocení , prosím? tady a je to hned https://www.estheticon.cz/create-review

• sasa650246
    22. 4. 2018

Ahoj jde to,každým dnem lepe ? v patek vyndali konecne dreny a ted v utery jdu jeste na jeden převaz no a pak za tyden uz bych mela konečně dostat podprdu ? prsa jsem videla jen na chvili kdyz jsem byla na převaz a jj byla jsem spokojena ,jeste jsem nevidela jizvy na to jsem taky zvedava tak uvidim co bude v utery každopádně ty obvazy uz me štvou ?

• kukolino
    22. 4. 2018

tak co prsa, jak se cítíš? :-)

• Anonymní

20. 4. 2018

Krásná prsa, já chci vědět víc! Jaké máte implantáty, velikost před a po - protože vypadají velmi přirozeně, pan prim. Vřeský odvedl skvělou práci...jak dlouho jste po o?

• Nina123
    18. 4. 2018

Wow to je moc hezký výsledek. Mohu se zeptat to je ta reaugmentace 550 ml Motiva impl?

• Sarlota660239
    18. 4. 2018

Super! Tak vítej v klubu ?? ať se ti hojí tvoje krásné velké prsa??hod pak foto..

• sasa650246
    17. 4. 2018

Taky jsem zvedava kazdopadne pan doktor byl nadseny ? tak uvidime ,tam kde ubral kuzi kvuli asimetrii mi vkládal mentor vysoký profil 380ml a do druhého 450ml ?

• kukolino
    17. 4. 2018

Ty jo, tak to dlouho! Určo se povedly ;)

• sasa650246
    17. 4. 2018

Jake je mam nevim jeste jsem cela stahnuta obvazem do patku ? hlavně jsem zvedava jak to pan doktor vyrovnal tu asimetrii?

• kukolino
    17. 4. 2018

Super, gratuluji! :-D
    A jaké máš teda? Nemusíme si vykat, ne? :)
    Mně třeba drény vůbec nevadily a žádná uleva jak každý tvrdil nepřišla, a vytahování trvá asi sekundu, nebolelo, ale je to nepříjemné....spíš jak si na to vzpomenu, oklepu se :-D

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!