Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po operaci prsou

Anonymní
Kachnicka765554
Praha · Vytvořeno: 19. 2. 2019 · Poslední odpověď 28. 7. 2020

Dobrý den,chci se zeptat jestli je normálni mít po augmentaci s modelaci takovou symetrii a ješte mám to prso hodne povisli chtěla bych znát váš nazor před jsem mněla to prso taky věčší o 1cm podle měření lekaře před operaci mi řek akurat že ubere stoho věčšího víc kuže a tím to haslo chtěla bych věďet jak to řešit přece sem nezaplatila tolik peněz abych opět mněla ošklive prsa

15 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    VeroEstheticon
    20. 8. 2020

    Ahoj Kachnicka765554,

    To mě mrzí, že tvá operace nedopadla podle tvých představ, snad jsi nakonec měla možnost se s operatérem domluvit na korekci? Mohu se zeptat, jakou máš značku implantátů? Vím, že to asi nezáleží úplně na tom, ale dělám si teď trochu “výzkum”, protože o zvětšení docela přemýšlím. Je pro mě důležitá hlavně bezpečnost a kvalita, a tak uvažuju and Mentorem, mají dost zkušeností a zaujal mě i jejich široký záruční program.

    Kdyby tebe nebo někoho jiného zajímalo vice, posílám link, kde najdeš víc podrobností: https://www.medimplant.cz/prsni-implantaty-mentor/

  • Anonymní
    labio1
    28. 7. 2020

    mohu se zeptat jaký lékař Vám tohle udělal? Také se chystám a mám trochu strach..

  • Anonymní
    Vlasta
    31. 3. 2019

    uplně s váma soucítím, měla jsem úplně stejný problém, prso před modelací, které bylo menší, bylo po modelaci větší. Chudší o 120 tisíc jsem si implantáty nechala po méně než roce vyndat. Studování na internetě nepomůže, našla jsem si operatéra, který je vyhlášený na modelace - má k tomu i dost vysoké ceny, a ejhle, prostě se to nepodařilo. Divil se, že jsem za ním šla, že implantáty chci vyndat, protože jsou bolestivá a mám prsa níž, než před modelací. Kdo nezažil "dolování", které je velmi bolestivé, nepříjemné tak to nepochopí, že implantáty jsou přítěží a ne radostí. Bolest fyzická se pak i doplňuje s bolestí psychickou, když se podíváte do zrcadla. Doktor mi sice po dvou měsících udělal korekci - ale ta dopadla fakt příšerně......

  • Anonymní
    Iriska786159
    23. 3. 2019

    Dobrý den, čeká mne také zvětšení..pročítám veškéré náměty, recenze..byla jsem již na konzultaci, jsem také z karlovarského kraje, vím, že člověka to určitě zamrzí, já nejsem tak znalá, ještě prsa nemám, vy určitě vidítě všechny chyby, ale i tak máte prsa hezká, mohla by jste mi prosím napsat jen, na jaké klinice jste zákrok podstoupila?

  • Anonymní
    barborik_marce165862
    17. 3. 2019
    Nejlepší komentář

    Je mi vás líto tohle by se mi také nelíbilo ,ale pokud bude dělat korekci tak vám to udělá urco top ?

  • Anonymní
    Dara6
    13. 3. 2019

    Chápu Vás jak se cítíte, a do toho i ty finance, mě manžel párkrát nařknul, zda to nebylo za ty peníze zbytečné, ale já musela, neboť jsem měla oba prasklé, už jsem se s tím smířila, nemám to totiž na reklamaci, ale Vy se zkuste nenechat a bojujte, co to půjde, a máte pravdu, děti fakt za to nemůžou

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    13. 3. 2019

    Je to strašny řikam nejradeji bych je vyndala pro dobrej pocit mrzi mne ze svoji představu sem lekari řekla a nic ztoho nemám akurat rozrizle prsa a o 90tisic v minuse ma prsa jako by modelaci ani neprosli takhle neštastna sem ješte nebila kazdej den je pro mne utrpeni a lituju toho kazdej den nejsem schopna nic dělat sem nekdy hnusna aj na děti ktere zato nemuzou mněla sem se vic študovat po internete a hledat lepšiho operatora na modelaci

  • Anonymní
    Dara6
    13. 3. 2019

    Neustále nosím elastic. podprs. i v noci, trochu se prso po roce upravilo, ale pořád v přilehlém triku lze vidět rozdíl, je fakt, že nemám, tak velkou asymetrii jako vy, musí vám vysvětlit, co obnáší ta korekce

  • Anonymní
    Dara6
    13. 3. 2019

    Dobrý den, po mě nikdo prsa masírovat nechtěl, ani při první operaci v r.2000 a ani vloni, takže nevím, zda to má nějaký účinek, myslím si, že to musí být bolestivé a nefunkční, prsa co mám já sestouplé také pociťuji implantát při každém pohybu, jakoby prso bylo velké na něho a ono tam lítalo i v podprsence si ho musím nadzvedavat, aby dobře sedělo.

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    13. 3. 2019

    Mužu se zeptat operatorovi sem zasilala fotky rikal že mám prsa masirovat a počkat do kontroli stejne vim ze už se nic nezměni spis zhorši ješte ale rek ze když bude potřeba tak se uděla korekce nevíte co to znamena jinak nejradeji bych silikon vyndala protoze se sním necitím dobře v jednom prsu citím silikon pri každem pohybu jak na bok tak v předklonu je to strašny

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    22. 2. 2019

    Přesne tak ja sem si nezaplatila přes 90tisic abych měla takove prsa lekár rikal že mi ztoho věčšiho ubere vice kuže ale to prso je pořad tak velke a ani mi nedal treba rozdilne velikosti implantatu když vědel že tam je asymetrie tak nekde chyba musi bejt ja sem to nechavala na nem řekla jsem že chci pevne plne prsa a takovej je vysledek nemam chuť ani zit ?

  • Anonymní
    Dara6
    21. 2. 2019

    Ale se neplatilo za kvantitu, to je třeba si uvědomit .

  • Anonymní
    collibri
    21. 2. 2019

    Dobrý den, je tam sice rozdíl, no i tak jsou krásná, já bych je brala i tak.:-)

  • Anonymní
    Dara6
    20. 2. 2019

    Určitě to není normální, hlavně řešit s operátorem a nenechat se odbýt a stát si za svým , klidně ho navštivte dříve , musíte být rázná a říct: takto tedy v žádném případě ne! Za to jsem si nezaplatila a dál platit nebudu. Nespokojte se s odpovědí typu, že za rok se uvidí, to si "sedne" Držím pěsti

  • Anonymní
    Kachnicka765554
    19. 2. 2019

    Ještě přídam foto ze spod a to menší prso je takove zdeformovane z vnitřní strany na druhe fotce katastrofa přijde mi že ztoho věčšího prsa mi nic neubral a misto toho ubral z menšího jinak nevím ale po modelaci by takhle prsa nemněli vypadat od skušeného a vyhledaváného lekáře

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama