Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

170cm a 550ml implantát? A jaká značka?

Anonymní
manterola1987
Ostrava · Vytvořeno: 1. 5. 2017 · Poslední odpověď 2. 5. 2017

Holky co maji nad 170 cm... mate nektera 550 ml implantaty... poslete fotku? Docela by me zajimaly i jine vysledky, abych mohla porovnat :-) Samozrejme vim, ze kazda je mame jine, ale i tak.. ;-) Ja mam cerstve asi 10 dni po zakroku, takze ja zatim finalni zmenu asi nema smysl posilat, protoze, jak sami vite, vysledek dorazi pozdeji...

A muzete i napsat, jak jste spokojene a kterou znacku implantatu mate..

DEKUJI :-)

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    manterola1987
    2. 5. 2017

    No mi se teda taky libi velka prsa! Tak klobouk dolul, pred odvahou jit trikrat pod kudlu!!!

  • Anonymní
    Dolores434720
    2. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Jj 3x.. poprve mi dali jen 300ml Mentor, ze mi to pry ,,bude stacit,,... jenze rozdil nebyl skoro znat, tak jsem sla pak na jinou kliniku na 505 ml Polytech a po roce na stejne misto 830 ml Polytech. Zni to hrozne, ale aspon si zada postupne zvykala na zatez a ted me vubec neboli a vse bylo bez komplikaci :) S panem doktorem jsme se domluvili, ze vic uz davat nebudeme, protoze to je i max co se mi na hrudnik veslo. Vim, ze tu jsou i odpurci velkych implantatu, ale mne se velka prsa libi a jsem spokojena a to si myslim, ze je nejdulezitejsi :) ale rikam, jsem hodne vysoka a takovy objem na me vypada jinak nez by vypadal na nekom mensim..

  • Anonymní
    manterola1987
    2. 5. 2017

    830 ml? Ale tak jsi vysoka, tak asi je to ok! Vypadaji super ! Tos byla trikrat predelavat jo? A proc ti dali jen 300ml?

  • Anonymní
    Dolores434720
    1. 5. 2017

    Ahoj, ja mam 180 cm... ted mam 830 ml, mela jsem 505ml a uplne prvni 300 ml. Ted uz koncim, jsem konecne spokojena. Vzhledem k vysce a stavbe tela mi velka prsa sedi. Mam Polytech, vysoky profil. 

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    1. 5. 2017

    Ahoj, ja byla zatim jen na konzultacich a bylo mi jednim lekarem doporuceno 440ml Polytech a druhym 550ml Motiva, merim 178cm a vazim cca 74kg. Profil mi oba doporucuji stredni, tak nevim jestli by nebyl lepsi vyssi profil a ubrat ml, ale na to jsem se zapomnela pri konzultaci zeptat

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama