Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsou - bolest po probuzení z narkózy?

Anonymní
vlcice651170
Praha · Vytvořeno: 7. 2. 2018 · Poslední odpověď 10. 2. 2018

Dobrý den, čeká mě zmenšení prsou,jak to probíhá po narkóze a jak velká bývá bolest po probuzení? děkuji

12 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    janca86458
    10. 2. 2018

    Byla jsem na modelaci bez redukce a až sem byla překvapena, druhý den domů, kdy jsem ještě polehávala a vzala si jeden prášek na bolest a od dalšího dne sem s opatrností fungovala v pohodě a bez bolesti.... to až dodatečné augmentace mě "srazila" na kolena a já se asi týden proklínala.o))))

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    9. 2. 2018

    Ne kdepak! Byla jsem na modelaci s redukci o jedno cislo.

  • Anonymní
    maruska415927
    9. 2. 2018

    Dobry vecer,jeste se chci zeptat,vy mate jen modelaci prsou,nebo i silikonove implantaty?Dekuji za odpoved.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    9. 2. 2018

    u pana doktora som bola na modelacii, je v pohode.

  • Anonymní
    vlcice651170
    9. 2. 2018

    Byl někdo na zmenšení prsou v sanusu v hk u pana doktora Klouda?

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    8. 2. 2018

    I kdyby jizvy zůstali takto nevadí mi to.
    Nikdo má na jejich hojení štěstí, někomu to trvá déle..
    Byla jsem na modelaci u nás v Plzni u MUDr Tomáše Kydlíčka a v březnu tomu bude rok..

  • Anonymní
    maruska415927
    8. 2. 2018

    Diky za foto,prsa jsou fakt pekna,jizvizky budou jeste vyzravat a blednout a jeste mi prozradte kde jste byla na modelaci a kdy?

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    8. 2. 2018
    Nejlepší komentář

    Zdravím,
    citlivost bradavek mám mnohem větší než před tím.. Bála jsem se, že to bude na opak..
    První fotka před a 4 dny po.. druhá aktuální.. těsně po masírování tak jsou jizvičky malinko zarudlé.. jinak téměř nejsou vidět..

  • Anonymní
    maruska415927
    8. 2. 2018

    Dobry den,taky me ceka modelace a chtela bych se zeptat,jak to bylo a mate nyni s citlivosti bradavek a jestli by jste nevlozila aktualni foto prsou,moc dekuji.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    7. 2. 2018

    Ano je to tak , každý člověk máme jiný práh bolesti. Bolesti se nesmíš poddat. Není trvalá, odezní. To si říkám vždy před operací já. Brzy mě čeká desátá v pořadí. Za měsíc jdu na abdominoplastiku těším se na ni hrozně moc, i když vím, že to nebude už taková procházka růžovým sadem..
    Podívej, dle mě také záleží na tom jaké analgetika dostaneš po probuzení. Já jsem žádné léky na bolest nepotřebovala.. Myslím, že jsem byla dobře nadopovaná, právě ještě z toho sálu. Nabízeli mě jen paralen a ibalgin.. To jsou léky co mě na bolest stejně nikdy nezaberou.. Jen jednou mě MUDr donutil si paralen vzít a to bylo když jsem měla teplotu nad 38.. To po mě vyžadoval :) Jinak mi léky nenutil oni on ani sestřičky.
    Určitě se dopředu ničeho neboj... A kdyby jsi přeci jen nějakou bolest měla tak se s ní poper až nastane. Je to také o psychice já se na opku těšila hrozně moc..

    Přeji mnoho štěstí, ať se dobře hojíš a jsi hlavně s výsledkem spokojená..

  • MUDr. David Tomášek

    · 7. 2. 2018

    Záleží na prahu bolestivosti, ale zas tento typ operace tak dramatický není. S analgetiky se to dá vydržet, Vlastně - vydržely to zatím všechny....
    Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    7. 2. 2018

    Ahoj.. v březnu to bude rok, co jsem na zmenšení s modelací byla.. Podívej nikdo mi to nevěří, ale mě vůbec nic nebolelo.. I pan doktor říkal, že jsem nezmar. Ale vážně bolest byla nulová. Snad jen lehce prsa pnula to je jediné co si vybavuji. Ani drény mi nějak nevadili. Na boku jsem spala po několika hodinách. Spát na zádech já neumím. Hlavu jsme si myla hned další den ráno. Operace trvala 3 hodiny od 16 - 19 hod.
    Probuzení má každý jiné. Nikomu je zle nikdo je na pohodu. Budeš lehce přitroublá, unavená. Ale neboj brzy se z toho vyspíš. Já mám tedy tu smůlu, že po každé anestezii zvracím. Ale každý to tak nemá.
    Není se čeho bát. Prsa byla pro mě ze všech mých operací úplně pohodová, bezbolestná - a to mě každý strašil, jak budu bědovat.
    Držím palečky a neboj - určitě budeš spokojená.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama