Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Parametry gigantomastie

Anonymní
Jajda
Brno · Vytvořeno: 14. 3. 2012 · Poslední odpověď 28. 3. 2012

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat jestli za gigantomasii lze považovat prsa velikost 75 H.Vážím 63 kg. a měřím 173 Kg.

2 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Miki80764
    28. 3. 2012

    Dobrý večer Jajdo,
    mám myslím hodně podobné neli stejné míry , jako Vy - 75 G-H, 62kg, 174cm.
    Bolely mě často záda, ale nikdy jsem nechodila k žádnému neurologovi, aby mi léči nervy, ani k ortopedovi, aby mi psal prášky a už vůbec ne k psychologovi, ale vždy jen k fyzioterapeutovi, který mi bolavá záda napravil. Na čas. Jak asi víte, názor a posudek fyzioterapeuta pojišťovnu vůbec nezajímá, jen názory výše uvedených doktorů. Bohužel. A už vůbec pojišťovnu nezajímá, jak široká nebo hubená má žena záda, aby unesla tíhu prsou, potažmo pojišťovnu nezajímá poměr záda - prsa, ale pouze velikost prsou, jelikož na proplacení pojišťovnou , Vám musí plastik odebrat určitou minimální váhu prsou ... myslím něco kolem 600 gr. tedy Vám by tam toho moc nezbylo, tak jako mně. Šla jsem do "toho" , a doufala jsem , že mi to pojišťovna proplatí a neuspěla jsem z výše uvedených důvodů. Tak jsem si to zaplatila sama, ikdyž to byla pro mě dost vysoká částka a mohu Vám říct, že jen lituji, že jsem to neudělala dříve . Přeji Vám hodně štěstí a správné rozhodnutí :-) Marcela

  • Anonymní
    breca
    28. 3. 2012

    Myslím,že giganto je od č.6 výše.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama