Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

PRSIA - Rekonstrukcia zdeformovanych prs - ktory lekar robi take operacie ?

Anonymní
ajka766572
Brno · Vytvořeno: 10. 2. 2024

Dobry den, po operacii mi ostali zdeformovane prsia - hladam lekara ktory by to vedel opravit -

Pred operaciou som mala pekne gulate prsia a len mierny pokles chcela pom prsia len podvihnut ( nechcela som zmensovat )

Lekar mi ich ale zo spodu uplne akoby odrezal a vrch prevratil naopak

Po operacii pri zohnuti sa mi bradavky stacaju smerom do dola a prsia su skaredo orezane ( pred operaciou boli pekne okruhke - po operacii ostal skaredy kuzelovity zdeformovany tvar )

Hladam lekara ktory by to vedel opravit humannym sposobom ( tak aby som netrpela pri operacii ) dochor pri ktorom som bola ma odoperoval len v lokalnom umrtveni, pomocou len jednej jedinej injekcie do obidvoch prs, lebo v den mojej operacie tam anesteziolog nebol

Operacia bola velmi bolestiva, rez bol vedeny okolo bradaviek, cez cele prsia smerom na dol az k rebram, nasledne aj cez cele rebra a odrezal aj z mliecnej zkazy ( tabletku od bolesti mi nedal ani pred operacoiu, ani pocas operacie ) takze to bolo velmi bolestive

Hladam lekara ktory by mi tie znetvorene prsia zrekonstruoval ale nie takto zaziva, ALE HUMANNYM SPOSOBOM pomocou infuzie a liekov od bolesti ktore podava anesteziolog

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama