Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak funguje zvetseni rtu metacrillem?

Anonymní
Paolina87
· Vytvořeno: 10. 11. 2017 · Poslední odpověď 14. 11. 2017

Jak funguje zvetseni rtu metacrillem? Jde to poznat uz po prvni aplikaci? A ma to opravdu trvaly efekt? Muzete tady napsat zkusenosti s touto latkou? Kdo mate treba i fotky pred a po

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    14. 11. 2017

    Podařilo se mi to
    Posílám fotky, když se utvořily tvrdé boule, které musely ven. Dnes stále hledám kdo by mi od jizev a pprohlubní pomohl. Nejsem ještě tak stará , ale jsem nešťasná a trápí mě můj vzhled.

  • Anonymní
    Paolina87
    14. 11. 2017

    Tak to by me tedy zajimalo, jelikoz v prosinci mam jit na vypln horniho rtu Metacrillem.
    Jestli tedy poslete foto, budu jen rada. Dekuji ?

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    14. 11. 2017

    Bohužel mi foto nejde vložit, ale pokud budete mít zájem pošlu později. Jana

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    14. 11. 2017
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, zkušenosti s touto látkou mám velmi bohaté /bohužel/. Nedoporučuji vám tuto látku aplikovat nikam ! Já jsem neměla tehdy zkušenosti a nechala si tuto látku aplikovat pod oči na kruhy pod očima. Po čase se mi udělaly hrudky a bulky a látku mi museli chirurgicky odstranit. Od é doby mám pod očima jizvy a prohlubně . Nosím brýle jako masku! Po této zkušenosti jsem se na internetu seznámila s dalšími podobně zuboženými touto látkou jako jsem já! Další případ jako já pod očima už je po operaci vyjmutí, další v tvářích , další v okolí pusy, další na sedmi místech v obličeji, další v bradě a můžu pokračovat! Je to jen varování ,aby jste nedopadla stejně. Pošlu fotku jak to vypadalo, když se začali tvořit boule!

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama