Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výdrž vlastního tuku v obličeji

Anonymní
Nathali743924
Praha · Vytvořeno: 30. 10. 2018 · Poslední odpověď 5. 11. 2018

Fatgrafting obličeje.Před dvěma měsíci jsem absolvovala přenesení tuku do obličeje.Tuk se hodně vstřebal- něco zůstalo ale vrásky podél úst až k nosu,na čele a mezi očima ,bohužel nechtějí zmizet :-( Přemýšlím,zda zopakovat nebo se smířit,že vrásky ke mě patří. Máte někdo info,prosím? Injekční výplně asi odmítnu,mám vysoký práh bolestivosti a panickou hrůzu z ošetření,pokud není pod analgosedací. Tu naopak zvládám skvěle:-)

16 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Nathali743924
    5. 11. 2018

    Děkuji moc, ozvu se?

  • Dobrý den,
    Váš obličej je nutné vidět abychom mohli nabídnout konkrétní alternativy zákroku na míru dle Vašich požadavků. Doporučuji proto osobní konzultaci, na kterou se můžete objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle ********** nebo e-mailem *****************
    S pozdravem
    MUDr. Tereza Gabryšová
    **************

  • Anonymní
    Nathali743924
    2. 11. 2018

    Děkuji moc :-)
    Určitě si přijdu osobně vyslechnout,co by se a jak,dalo vylepšit.
    Ted 'jen potřebuji čas,jsem malinko ze všeho rozhozená a unavená..

  • FORMÉ Clinic

    · 2. 11. 2018

    Dobrý den,

    děkujeme za odpověď. Určitě nás neváhejte kontaktovat na *************

    S přátelským pozdravem,

    Team Formé

  • Anonymní
    Nathali743924
    1. 11. 2018

    Dobrý večer.
    Bohužel.Zatím nevím nic,protože u nás doma zaůřadovala angína a my museli překopat celý program a odvézt dceru do Nymburka,kde máme lékaře.Musela jsem schůzku zrušit.
    Ale bude čas alesponˇ popřemýšlet,co dál.Zatím jsem dva měsíce po zákroku a dle paní doktorky bude trvat minimálně ještě měsíc,co se bude obličej dávat dopořádku. Možná jsem netrpělivá:-)
    :-)

  • Anonymní
    Nathali743924
    1. 11. 2018

    Děkuji moc za nabídku. Zatím počkám pár měsíců,co se bude dít.Pokud bude stav neuspokojivý,ráda se objednám:-)
    Pěkný den přeji.

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    1. 11. 2018

    Jak jste na klinice dopadla? Dejte vědět.

  • FORMÉ Clinic

    · 1. 11. 2018

    Dobrý den, paní Nathali,

    přemýšlela jste o Faceliftu či o frakčním C02 laseru? Tyto zákroky Vám vrásky vyhladí.

    Neváhejte se k nám objednat na konzultaci, která je zadarmo a nezávazná.

    S přátelským pozdravem,

    Team Formé

  • Anonymní
    Nathali743924
    31. 10. 2018

    Jdu zítra na kliniku a na vše se poptám. Děkuji ještě jednou a u vám přeji vše dobré. Naďa

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    31. 10. 2018

    Doufám, že i Vám se to lépe ujme. ? Ono napodruhé se to více ujme.

  • Anonymní
    Nathali743924
    31. 10. 2018

    Moc děkuji, info je pro mne teď nejvíc. Slíbila jsem, že zde dám foto ale vše se vstřebalo dle mého tak rychle, že není co vkládat?
    Peru se s myšlenkou, zda opakovat celý proces znovu, nebo se smířit a nechat vše být. Můj obličej je hodně hubený a vrásky tím pádem jsou hodně vidět. Přesto moc děkuji a přeji, ať jste v tom dalším kole” spokojená?

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    31. 10. 2018

    Já si nechala aplikovat tuk pod oči. Z jiné kliniky kde jsem měla pod ocima metacrill se mi utvorily boule s ty musely být operativně odstraněny. Pak jsem měla jizvy a prohlubne pod očima. Vypadalo to jako obrovské kruhy pod očima. Nyní je to výrazně lepší! Snad napodruhé to bude top, i když u mě po tom všem asi úplně dokonale již ne, i když bych si to moc přála. Vstrebalo se dle mě tak 40% tuku.

  • Anonymní
    Nathali743924
    30. 10. 2018

    Můžu se zeptat , kolik % si myslíte, že tuku zůstalo a jaké partie jste si nechala vyplnit?
    Děkuji za odpověď

  • Anonymní
    Nathali743924
    30. 10. 2018

    Děkuji za Váš čas a odpověď.

  • MUDr. David Tomášek

    · 30. 10. 2018
    Nejlepší komentář

    Většinou tuk pod vrásky nepatří, protože z míst, kde jsou vrásky tuk utíká do jejich okolí a tím se vlastně vráska vypíchne. Jsem v tomto směru skeptický. Tedy zvolte jinou metodu.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    **************

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    30. 10. 2018

    Jsem také po aplikaci v červenci tohoto roku a jdu ještě jednou v lednu .Podle mého ještě jednou opakovat a bude to fajn.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama