Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tukové váčky pod spodními víčky

Anonymní
steve802600
Praha · Vytvořeno: 15. 5. 2019 · Poslední odpověď 20. 11. 2019

Dobrý den, všem, mám 5 let odoperována vrchní víčka. Myslím, že se povedlo. Nyní laboruji se spodními, protože mám trvale "patrně zvětšené tukové váčky na lícní kosti". Bylo mi doporučeno toto spolu s "vytažením" kůže z této oblasti..... Bohužel předchozí operatér, nebyl nyní moc přesvědčivý. Nějaké doporučení nebo rady od Vás.... Moc děkuji a přeji hezký den. Š.P.

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    steve802600
    20. 11. 2019

    Ahoj, děkuji Ti. Pošli mi pls linka na to německé forum k tomuto......
    Moc kuji.

    Š.

  • Anonymní
    nandik804095
    30. 5. 2019

    No já to nemám až tak hodně, takže na fotce nic vidět není. Četla jsem ale i na německým foru, že se to odstranit dá,ale je to složitější a spíše tím vytažením tváří, to je ten minilift a ten dělá vícero klinik tady v CZ :)...Zatím Ahoj :)

  • Anonymní
    steve802600
    29. 5. 2019

    Ahojda, hele zatím ne. Buď tomu nerozumí nebo nechtějí..... Každopádně, jejich odpovědi si asi četl-a..... Pošli foto a budeme sondovat dále. :-)
    Hezký den.

    Š.

  • Anonymní
    nandik804095
    29. 5. 2019

    Ahoj, tak rozhodl jsi se pro operaci spodních víček?? Já mám také takové trochu váčky jakoby na lícních kostech a bylo mi řečeno,že operace dolních víček toto trochu vylepší a možná i mini facelift,kdy se vytahne střední část obličeje-tváře.

  • Anonymní
    steve802600
    22. 5. 2019

    ...

  • Anonymní
    steve802600
    17. 5. 2019

    Ahoj, děkuji Ti...... Oluno....
    Třebas u nás nakonec třebas máme odborníky na tyto věci. :-)
    Aktuální foto v příloze a všem krásný víkend.
    Děkuji. Štěpán

  • Anonymní
    steve802600
    17. 5. 2019

    Děkuji a máte nějaké doporučení na někoho...?...:-)

  • Anonymní
    Oluna
    17. 5. 2019

    ahoj,máš kruhy pod očima,hlubší,žádný váčky,tohle se řeší obtížně,mě třebas doporučovaná operace dolních víček pomohla na to minimálně..pořád kruhy mám a pořád kvuli tomu vypadám vcelku blbě..x let..rady lékařů jsou výplně-teosyal,či vlastní tuk/docela citlivý zákrok .."musí se to umět"../..doporučuju osobní konzultaci na více pracovištích a rozhodnout se "dle citu"..nebo jak to mám říct..moc možností beztak není,hyzdí to obličej,to je jasné..asi zkus mudr.Vrbického a hlavně pročíst recenze na toto téma-zkušenosti klientů..,ale přesně tento problém uvést,ne váčky....kruhy/prohlubně../pak dej kdyžtak vědět sem,jak to šlo,děkuji,zdravím,olina.

  • Anonymní
    steve802600
    17. 5. 2019

    Tak děkuji.....:-)

  • Anonymní
    evita351599
    17. 5. 2019

    skuste pozriet osetrenie s pristrojom Agnes

  • NEJEDNÁ se o tukové prolapsy , korekce je někdy možná v rámci liftingu obličeje , nebo za cenu jizvy nebo doplnit materiál pod oko - tuk, výplně .
    Nedivím se, že váš operatér nebyl přesvědčivý , je to hodně obtížné a výsledek vás taky nemusí uspokojit.
    Zdravím , dr Schmoranzová

  • Anonymní
    steve802600
    16. 5. 2019
    Nejlepší komentář

    Paní Musilová, děkuji Vám, za radu, byl jsem na Vaší klinice před 3. týdny. Dr. Borský "něco" navrhl-abych zašel na jejich druhé pracoviště a jeho neochotná asistentka, mě pak na recepci donutila podepsat předoperační kalkulaci..... Celkově divný přístup...
    Nejsem žádná citlivka, ale rád jsem zaplatil za konzultaci a nikdy více....
    Š.P.

  • Anonymní
    steve802600
    16. 5. 2019

    Děkuji všem.....:-(

  • Dobrý den,
    souhlasím s kolegy, že se nejedná o tukové váčky. Výsledek zákroku je v tomto případě nejistý. Doporučuji případně osobní konzultaci s lékařem, který posoudí daný stav.

    S pozdravem
    MUDr. Andrea Musilová
    **************

  • MUDr. Jiří Vrbický

    · 16. 5. 2019

    Žádný operační zákrok nepřinese uspokojivý výsledek.Nejedná se o tukové prolapsy dolních víček ani o t.zv. festoons.Snad aplikovat trochu tukové výplně do prohlubně při dolním okraji víčka.Riziko je že to může zanechat pod povrchem trochu nerovnosti.Osobně bych doporučoval se na to spíše v......
    s pozdravem Dr. Vrbický

  • MUDr. David Tomášek

    · 16. 5. 2019

    To co zvýrazňujete najsou tukové váčky, ty jsou výše a troufám si tvrdit že operace dol. víček by vám trochu pomohla. Ty kruhy na okraji očnice, co zdůrazňujete moc řešitelné nejsou. Chce to vuidět "naživo". Obraťte se s tímto problémem na zkušeného atestovaného plastického chirurga. Můžete se stavět také u nás...¨
    Zdraví Dr. Tomášek

  • Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

    · 16. 5. 2019

    jmenuje se to " pouches ", velmi obtížně korigovatelné.. přeji hezký den prof dušková

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.