Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti - operace pochvy

Anonymní
Moni
Praha · Vytvořeno: 20. 4. 2014 · Poslední odpověď 28. 1. 2024

Dobrý den,ráda bych se zeptala nějaké pacientky na opereci pochvy. Našla jsem diskuze o operaci,o bolestech po operaci,ale nikde jsem našla nic o tom jak se "žije" po operaci :-)

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    zdend
    28. 1. 2024

    Prosím ještě někdo zkušenosti s hojením po zákroku? jsem skoro 4 týdny po operaci, pořád to bolí, krvácím a v jizvě dírka, normální to určitě není, doktoři jen že musím čekat....

  • Anonymní
    ProduceFruit
    19. 12. 2022

    Má někdo zkušenosti s konkrétně takovou operací - Nitová plastická operace pochvy? Do masakru jsme mi moc nechce :-DD

  • Anonymní
    Nika8888
    26. 5. 2022

    Na venek je super Hemagel a Cicatridina sprej. Naopak dubová kůra a řepík mi to dole šíleně vysušovala a bylo to hodně nepříjemné. Holky si to ale hodně chválí, tak zkus i to, třeba ti to sedne. Já jsem nakonec mrkla lépe a asi mě spíš bolí vnitřek, hráz ne (první nástřih), ale vnitřní jizva jakoby hned u vchodu. Je to masakr. Dneska jsem se odhodlala a dala jsem si Cicatridina čípek dovnitř, tak jsem zvědavá jak to pomůže. Celý vchod je takový v napnutí a přijde mi, že to i pálí. Asi to je zcela zblblé už :-). Také jsem nečekala takový masakr :-D, říkala jsem si, že to nebude horší, jak jsem to měla (špatné sešití a 4 roky mě to bolelo), ale tohle bolí taky. Asi jak to problematické místo vyjmuli. No jsem zvědavá na tu kontrolu. Ty ji máš kdy?

  • Anonymní
    LenkaZapletalova
    25. 5. 2022

    Ahojky a díky za zprávu. U mě to byl měsíc včera a konečně mám pocit, že to nebylo nejhorší rozhodnutí mého života. Pořád to bolí, sezení taky, ale už nemám tak obří otoky a rána se zaceluje. Dnes si jedu ještě do lékárny, protože venkovní stehy se mi asi tak dva rozjely. Vevnitř naopak dva ještě cítím. Opravdu jsem nečekala, že to bude takový mazec. Ale moje tělo obecně zásahy nemá rádo a dává mi to vyloženě vyžrat :-)

  • Anonymní
    Nika8888
    24. 5. 2022

    Ahoj, já budu teď 4 týden po operaci a také to pořád bolí. Jízda v autě je za trest. Vevnitř nic necítím, ale venek bolí hodně a to přitom vypadá, vše v pořádku. Za týden jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Čekala bych, že touto dobou už budu v pořádku? Jak jsi na tom teď LenkaZapletalová?

  • Anonymní
    LenkaZapletalova
    2. 5. 2022

    Ahoj, já zákrok podstoupila před týdnem. Od té doby mám ukrutné bolesti, obrovské opuchy, rána vypadá pořád čerstvá. Tohle jsem asi teda nečekala a zítra budu volat doktorovi :-( mohla bych se zeptat, jak to bylo u tebe? Na netu nejde pořádně nic dohledat - jestli je to normální nebo ne, atd. Děkuji moc 💜

  • Anonymní
    Moni
    1. 3. 2022

    Po 8 letech někdo odpověděl:-),což je hezké a děkuji.....operaci jsem tehdy podstoupila, rekonvalescence trvala 9 týdnů, těžko předem posoudite zda je operatér dostatečně zkušený a zda informace které máte jsou dostatečné..... každopádně operace a pooperační bolesti, byla životní zkušenost 😂 a výsledky jsou dodnes znát👍

  • Anonymní
    KarlaPleticha
    28. 2. 2022

    Zdravím, myslím, že je to dost individuální. Buď můžete mít špatného lékaře, který neodvede práci jak by měl, nepoučí vás atd a to pak má pak samozřejmě následky. Pak jsou ženy, kterým se hojí rána lépe a hůře. Nicméně do 6 týdnů bys měla být ready. Je potřeba dodržovat pravidla, co ti doktor řekne. Pokud máš nějaký otázky, mrkni sem, jak to probíhá: https://www.labioplastika-praha.cz/aktuality/

  • Anonymní
    falt6146328
    20. 8. 2014

    Dobrý den, mluvila jsem na toto téma s několika lékaři, operaci by měl provádět plastický gynekolog. Operatéři se shodují v tom, že zákrok výrazně zvyšuje kvalitu sexuálního života ženy i jejího partnera. Alžběta

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama