Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace očních víček - vykulené oči

Anonymní
Nela708924
Karlovy Vary · Vytvořeno: 4. 6. 2018 · Poslední odpověď 6. 11. 2018

Dobry den, jsem 2 mesice po operaci hornich vicek a ackoliv se operace povedla, ja se trapim tim, jak se mi zmenil vyraz tvare.Nenapadlo mi, ze by mohli oci vypadat tak otevrene, vykulene . Neni to jen muj pocit, vetsina lidi mi to potvrdila, zkratka vzdy jsem mivala oci uzsi, protahlejsi., celkove pusobim ted dojmem unavenym, strhanym a starsim.Vzdy jsem měla tendenci hmourit oci a proto si nyni pomaham spodnimi vicky, pod kterými jsem si diky tomu vytvorila ted jeste vrasky az do vnitrnich koutku oka, ktere jsou videt nejen při usmevu.Bojim se jit na dalsi operaci spod.vicek, nedokazu si predstavit jestli by to oko jeste vice neotevrelo, ci snad jestli je nejaka sance, treba touto operaci oko zuzit. Hrozne lituji , ze jsem nedostala informaci , ze se takto zmeni tvar oka a jsem z cele situace nestastna.Hledam jakekoliv reseni, jen aby se oci zuzili, poradite mi , jsem bezradna.... prihladam dve fotky pred a dve po.... dekuji

65 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    6. 11. 2018

    Máte to moc pěkné. Prokoukla jste, musíte se naučit jinak líčit. Já to mám stejné. Už tři roky a taky mám pocit, že to nejsem já. Ale když si hezky protáhnu nahoře oko linkou a dole si linku udělám nad řasama v oku, je výsledek luxusní. Dříve jsem si linky také malovala a musela jsem se naučit je malovat trochu jinak. Rozdíl vidím hlavně na fotkách. Dříve unavený výraz s pytlema a teď očka bez otoků a pytlů. Časem kůže zase povolí nebojte :-)...

  • Anonymní
    Nela708924
    5. 11. 2018

    Omlouvám se , ze reaguji až teď.
    Ano, tak takhle jsem si to představovala...
    Nebylo by od věci, mít tuto možnost kouknout se takto na fotky před operací.

  • Anonymní
    xxmajda
    8. 9. 2018

    Dobry vecer, nevedela by jste na koho se obratit s reoperaci? Vystihla jste to docela hezky. Asi melo byt ve stredu oka ubrano mene a vne vice, tuk vubec. Ja mam bohuzel po operaci osklive oci bez vyrazu a stale se nehodlam s „nadhernym“ vysledkem smirit. Do opravy se ale bohuzel nikomu nechce. Dekuji moc za odpoved.

  • Anonymní
    senderka2
    8. 9. 2018

    foto...

  • Anonymní
    senderka2
    8. 9. 2018

    foto.č.2 je uprostřed.špatně jsem foto označila.

  • Anonymní
    senderka2
    8. 9. 2018

    Plastický chirurg,kterého jste si zvolila, vůbec nebral v uvahu Váš tvar oka,což mi přijde v ČR docela časté .Provedl běžný postup bez přemýšlení..Při troše šikovnosti,by mohla nová víčka vypadat takto(foto.č.2).... Ve srovnání s reálným výsledkem (foto.č.3) by byla očka více prodloužená ,mandlová a ne kulatá.Co se týče estetiky ,smyslu pro tvary,předvídání výsledků operace,se mají čeští chirurgové ještě mnoho co učit.:-)

  • Anonymní
    senderka2
    15. 8. 2018

    Chtělo by to další vzdělávání českých chirurgů a atestace v obličejové chirurgii,pořešit různé tvary výřezů očních víček,co jak u kterého tvaru oka je vhodné a co ne a co jaký tvar na oku ,poté vytvoří.

  • Anonymní
    Lassie
    14. 8. 2018

    No já viděla fotky paní v kontextu celého obličeje a nedivím se, že se jí to nelíbí. Ani mé oči se mi pořád nelíbí, i když to jednu chvíli vypadalo už o něco lépe, ale je to takové střídavě oblačno. Že jsou oči zkrácené, víčka vybraná, o tom není pochyb. Že to chce čas, to asi jo, ale že by se tam ten chybějící tuk najednou zničehonic objevil a najednou se udělal pěkný podlouhlý tvar oka místo kulatého, to se mi nějak nechce moc věřit. Tak jsem se už rovnou objednala ke konzultaci na jiné pracoviště.

  • Anonymní
    lenka459735
    13. 8. 2018

    Ne všichni lékaři jsou nejlepší ..a o tom světě by člověk musel hodně přemýšlet ..já měla tenkrát štěstí že můj operatér odjížděl i do zahraničí (Německo) operovat !

  • Anonymní
    lenka459735
    13. 8. 2018

    Máte pravdu ve všem co jste napsala ..fakt paní vypadá moc hezky a má to velmi hezky a decentně udělané ! Tleskám ... chce to čas až po roce si vše sedne a přibyde velká spokojenost ! Foto před operací se mi nelíbí ..moc malé úzké oči ale po operaci má paní opravdu krásný výraz !!!

  • Anonymní
    nanuk
    10. 8. 2018

    tak se mrkněte ,zfilmovaná realita některých výsledků české chirurgie
    XXXXXXodkaz na jiný portál byl smazán, pošlete si ho skrze soukromou zprávu

  • Anonymní
    Jitka450935
    9. 8. 2018

    Nanuku, Nanuku, takový horor neznám, ale komedie to určitě nebyla...?

  • Anonymní
    nanuk
    9. 8. 2018

    Musíme se s novou identitou naučit žít./... tahle věta mi připomněla jeden horor o zohaveném muži .

  • Anonymní
    Jitka450935
    9. 8. 2018

    Dobrý den, mám stejný problém... Operace změnila výraz obličeje a oči působí smutným a unaveným dojmem. Není to jen můj subjektivní pocit, ale vidí to i okolí. Ještě mi k tomu vznikla nesoumérnost očí, protože byl jeden řez vyšší a druhý nižší.
    Bohužel, je to nevratný proces...
    Musíme se s novou identitou naučit žít.

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    8. 8. 2018

    Mě se vaše oči nyní líbí mnóhem více. Buďte v klidu ještě si to sedne a zvyknete si na sebe.

  • Anonymní

    wild6148000

    6. 8. 2018

    nanuku, znova se vracíme k tématu, že přeci nemůžete paušaliozvat. Samozřejmě jsou lékaři šikovnější, vyhlášenější a průměrní nebo podprůměrní. Tak je to ve všem. Ale mezi našimi českými lékaři máme i naprosté špičky se zástupy spokojených pacientek a jasně prokazatelnými výsledky... A vy máte nějakou lepší zkušenost ze zahraničí?

  • Anonymní
    nanuk
    3. 8. 2018

    paní moderátorko,věřte nebo ne,ale kdyby z vás lékař"krásy" vytvořil osobu ,kterou nepoznáváte v zrcadle,takovou jakou jste ani nechtěla být a ještě by jste za to zaplatila nemalé peníze...nadávala by jste a spílala daleko hůř;) mějte se.

  • Anonymní
    nanuk
    3. 8. 2018

    xxmajdo-přesně tak ,jak někdo napíše pravdu na učet pánů nedotknutelných lékařů(rozumějme ´= i špatný lékař je pořád lékař,tituly se bohužel nevrací) , tak to holt zabolí:) a to je důvod ,proč česká chirurgie,která dokáže perfektně max. tak píchat výplně,raději právě tyto nejraději nabízí :) Tam de facto není co zkazit.Říznout už chce odvahu a ne každý si je jist svou vlastní zručností,předvídavostí,znalostí a smyslem pro krásu

  • Anonymní

    wild6148000

    2. 8. 2018

    xxmajdu, já naprosto chápu, že nejste spokojená a snažíte se najít nějaké řešení. O tom absolutně nepolemizuji a od toho jsme tady...já pouze upozorňuji "nanuka", aby se nestrefovala komplexně do všech lékařů. Mimo jiné i do pana doktora Tomáška...to že máte špatnou zkušenost s někým konkrétním - to absolutně nerozporuji...

  • Anonymní
    nanuk
    2. 8. 2018

    Vážená LUCIE, pokud chci vylepšit víčka (a nechci razantní změnu tvaru víček,potažmo celkového dojmu změněného tvaru očí) ,znamená to,že si i hradím v plné výši výkon,za jehož kladný výsledek mi chirurg ručí.To v praxi znamená,že vede řez tak,aby co možná nejvíce zachoval,(v tomto případě) mandlový tvar oka..To se zde ale nestalo a oko jako celek nyní působí zcela jiným dojmem.Odpověd typu," smiřte se s tím,že ted vypadáte prostě uplně jinak, či "takové oči jste měla kdysi dávno za mlada"(když klientku v životě neviděl) ,je vážně absurdní:)
    ,zvlášt pokud jde tento zásah z klientčiny kapsy.Stále čekám,(a troufám si už teď odhadnout že zbytečně) ,který z odborníků přizná,že se zde stal možná nenapravitelný zmar na klientčině vizáži a zároven navrhne jak tuto situaci učinně řešit.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.